SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 4 x w tygodniu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Postanowilem zmodyfikowac moj plan, bo za dlugo siedze na silowni lecac splitem 3x w tygodniu. Lubie wejsc , machnac i wyjsc.

Podzieliłem to tak i teraz jesli jakies uwagi czy sugestie, to piszcie.

Poniedzialek:

WYCISKANIE CHANTLI SKOS W GORE 4 serie
WYCISKANIE SZTANGI SKOS W DOL 4 serie
WYCISKANIE SZTANGI NA PROSTEJ 4 serie
ROZPIETKI NA PROSTEJ 4 serie
WYPYCHANIE NA MASZYNIE 1 seria na dobicie
SPIECIA BRZUCHA 4 serie do zalamania

Wtorek:

MARTWY CIAG 3 serie
WIOSLOWANIE SZTANGA W OPADZIE 4 serie
PRZYCIAGANIE LINKI WYCIAGU 4 serie
SCIAGANIE SZEROKIM 1 seria na dobicie
SZRUGSY 4 serie

Sroda:

WYKROKI Z CHANTLAMI 3 serie
PROSTOWANIE NOG NA MASZYNIE 4 serie
UGINANIE NOG NA MASZYNIE 4 serie
WYPYCHANIE NA MASZYNIE 1 seria na dobicie
WSPIECIA NA PALCE 4 serie
SPIECIA BRZUCHA 4 serie

Czwartek:

WYCISKANIE SZTANGI SPRZED GŁOWY 4 serie
UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM 4 serie
PRZYCIĄGANIE RĄCZEK WYCIĄGU 4 serie
PODCIĄGANIE SZTANGI DO BRODY 4 serie
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJĄC 4 serie
UGINANIE RAMION CHWYT MŁOTKOWY 4 serie
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 4 serie
PROSTOWNIE RAMIENIA CHANTLA W OPADZIE TUŁOWIA 4 serie

Piatek, sobota, niedziela regeneracja.

Micha optymalna, redukcja.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Ja potrzebuje 9-10 godzin, zeby sie dobrze zregenerowac i dobrze czuc. Ale zauwazylem, ze jeszcze wazniejsze, zebym zasnal przed polnoca. Nawet jak bede spal 12 pojde spac po polnocy, to nie bede sie czul tak jak nawet po 7, ale zasniecie mam kolo 10

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Próbowałeś już jak to wygląda w praktyce?
Każdy może trenować tak jak mu pasuje.
Cel jeden a dróg wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Jakies 2 lata temu robilem 5x w tygodniu, partia na sesje. Tym, ktory opisalen, bede robil pierwszy raz. Chce zrobic 4 - 5 tygodni i zmiana cwiczen. Chyba, ze regeneracja nie nadazy, to cos trzeba bedzie zmienic.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Zamieniłbym środę ze wtorkiem.

Jakie są efekty Twoich treningów?
Pewnie nie chcesz wyglądać jak Steve Reeves?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Dlaczego Twoim zdaniem lepiej zamienic ?

Efekty ? Wracam po ponad dwoch latach do treningow, obecnie dopiero 4 miesiace za mna. Jak na razie zwalilem troche smalcu, waga i obwody praktycznie sie nie zmienily, z tym, ze teraz to mieso a nie zatluszczenie. W pasie zeszlo 10cm.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
A ja bym zamienił środę z czwartkiem, żeby nogi i plecy odpoczęły po ciągach. Czemu bez przysiadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
szelma1
Dlaczego Twoim zdaniem lepiej zamienic ?

Efekty ? Wracam po ponad dwoch latach do treningow, obecnie dopiero 4 miesiace za mna. Jak na razie zwalilem troche smalcu, waga i obwody praktycznie sie nie zmienily, z tym, ze teraz to mieso a nie zatluszczenie. W pasie zeszlo 10cm.
Masz : klatka/plecy/nogi/barki i ramiona
Proponuję: klatka/nogi/plecy/barki i ramiona. Przy wyciskaniach pracują też (stabilizująco) plecy a więc tak wydaje mi się lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
ajazy
Czemu bez przysiadów?


Przysiady mialem w obecnym planie, zamienilem sobie i za 4-5 tygodni, przysiady beda zamiast maszyn.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
W listopadzie i na początku grudnia trenowałem nogi jedynie na maszynach (wyprosty, uginania oraz suwnica).
Potem pobiłem rekord w przysiadach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja trenuję standardowo
pn wt czw pt
czasami jak wiemy że pt wypada to zmieniamy na
pn wt sr czw
i powiem szczerze ze w czwartek jest ciężko, regeneracja wtedy lekko kuleje,
wg mnie wolna środa wpływa na bardziej efektywny trening w czw i pt
ale musisz zobaczyć, potestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Mysle, ze juz po 2-3 tygodniach treningu wszystko wyjdzie i bede wiedzial, czy daje rade sie organizm regenerowac.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 etap po 37 roku życia i waga 117 kg

Wiecej