SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 4 dniowy.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Możesz wziąć trening z tego tematu Etap 5 https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko zależy od stażu, celu, także wieku i szybkości regeneracji, czynników jest conajmniej kilka i trzeba je brać pod uwagę nawet mając na względzie pozornie taką błahą sprawę jak częstotliwość trenowania poszczególnych grup w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trening z mojego artykułu będzie ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10150
Chciałbym odświeżyć temat. Zdecydowałem się na push pull 4 razy w tygodniu. Mam pytanie odnośnie podziału na dni tygodnia. Poniedzialek push
Środa pull
Czwatrek push
Sobota pull.
No i pytanie gdzie dac nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
daj tak jak masz w art. który Ci kolega powyżej wrzucił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
maciek82
Chciałbym odświeżyć temat. Zdecydowałem się na push pull 4 razy w tygodniu. Mam pytanie odnośnie podziału na dni tygodnia. Poniedzialek push
Środa pull
Czwatrek push
Sobota pull.
No i pytanie gdzie dac nogi?


Czwórki i łydki dajesz do treningu push, a tył uda dajesz do treningu pull w przypadku takiego podziału.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak, w push wrzuc czwórki i łydy a tył uda w pull i to się fajnie uzupełnia z ćwiczeniami na grzbiet-np. martwym ciągiem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10150
Witam, chciałbym jeszcze raz odświeżyć temat. Od września chciałbym ruszyć z nowym treningiem. Do tej pory był push pull. Pon klatka biceps
Wt Krav maga
Śr barki triceps
Czw plecy
Pt Krav maga
Sob nogi.
Treningi Krav magi są traktowane bardzo rekreacyjnie. Chodzi mi o podział treningów względem dni jakie mam do dyspozycji. Może jakieś inne sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Jeśli każda partia ma być trenowana bezpośrednio raz w tygodniu to podział zaproponowałeś dobry.

Fajnie, że największe partie robisz na osobnym treningu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Podzial dobry. Ale bedziesz musial ocenic czy 4 dni treningowe przy dodatkowej aktywności to nie za dużo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push Pull do oceny

Następny temat

Funkcjonalna kulturystyka

WHEY premium