SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 438
Witam! Przygotowywuje się do zdawania egzaminów do wojska. Codziennie biegam i ćwiczę około godziny / dwóch, w tym biegam z obciążeniem. Macie jakieś porady, w jaki sposób zejść poniżej 4 minut na kilometr (wymagany czas 12 minut na 3 kilometry, obecnie biegam jakieś 5 minut na kilometr, na teście coopera, wyszedł mi wynik 2300-2400), plus jakieś diety które by mi pomogły, i czy w ogóle jest możliwe osiągnięcie tego w rok? Ufam, że znajduje się tutaj wielu znawców tematu, więc z góry wam dziękuję :)



Zmieniony przez - Robert199812 w dniu 2017-05-30 22:37:53

Zmieniony przez - Robert199812 w dniu 2017-05-30 22:40:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Biegaj intwrwaly swoją drogą 12m na 3km to żaden wynik. Ostatnio taki zrobiłem na studiach przy wadze 109kg tak więc dla kogoś wysportowanego przy wadze poniżej 100 to nie powinien być Źadne problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jakie znaczenie ma tu waga? Jeżeli ktoś nie biega, to może być to dla niego problem.

Autorze - długo już biegasz i nie możesz zejść do 4 min/km? Dziwne, bo teoretycznie wystarczy kilka tygodni rozbiegania żeby to osiągnąć, nie jest to jakiś wyczyn dla osoby aktywnej.





Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2017-06-01 13:59:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 438
Trochę już biegam,i szczerze powiedziawszy ostatnio wziąłem ze sobą telefon z aplikacją do pomiaru przebytego dystansu, i wyszło mi na to że robię ten dystans w 4.20, 4.30 ;) Moje gałgaństwo przepraszam, ale skoro już Pan tutaj jest, czy ma Pan jakieś rady odnośnie treningu fizycznego? Na razie przeważnie wyciskam sztangą, podnoszę się na drążku, oraz robię pompki (około 50+ daję radę), jednak mam problbemy z podnoszeniem się na drążku. Czy są jakieś ćwiczenia które wzmacniają tę część ramion? Na razie po prostu robię podciągnięcia z "taboretem" pod nogami. Z góry dziękuję za odpowiedź i czas mi poświęcony.


Zmieniony przez - Robert199812 w dniu 2017-06-01 15:54:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Wiecej