SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****DANE PODSTAWOWE***************************************
WIEK:36
Wzrost: 164
Waga: 55 kg
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2,5 roku

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

OBWÓD ŁYDKI: 33
OBWÓD UDA: 51
OBWÓD BIODER: 94
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 68
OBWÓD TALI (pod pępkiem) 63
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 86
POD BIUSTEM 65
BICEPS 26

****CEL*************************************************
Redukcja

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO): nie

****DIETA*************************************************
60t/80b/120-150w
Wiem malo, ale mase robilam na 1700kcal


Czesc
Jak w ankiecie; cwicze od 2,5 roku. Startowalam z wagi 46kg. Z braku "jakichkolwiek" miesni. Obecnie celuje w redukcje.
Trening ukladam sobie sama i tu zaczynaja sie schody, bo zaczynam dostrzegac dysproporcje w sylwetce.
Mam do poprawy plecy, gestosc jest ok, najszerszy wydaje mi sie za duzy. Brakuje mi calkowicie sepacji. Mam za duze barki vs. biceps.
Ciezko to opisac w dwoch zdaniach.

Pytanie jest takie. Czy lepiej bedzie na tym etapie zasiegnac porady trenera? Powinno sie cwiczyc cale cialo, ale jak mam zmieszyc barki? Skoro angazuje je w innych cwiczeniach. Czy calkowocie wyrzucic cw na barki i to wystarczy? Dodac wiecej na plecy?

Trening ciazko mi podac, bo nie znam nazw wiekszosci cwiczen.
Trenuje 3xtyg.
1. Plecy, posladki, brzuch
2. Naramienne, biceps, troceps, posladki, brzuch
3. Nogi, brzuch
Interwaly lub kardio 20' po trenigu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie z d*** to moje pytanie. Bo nasowa sie odpowiedz: tak, nie cwicz tych partii, lub idz do trenera :D

Takze z gory dziekuje za wyrozumialosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Chętnie byś my ci doradzili, ale bez zdjęć sylwetki może być trudno konkretnie określić twoje cele...

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cel to sylwetka bikini. Troche poszperalam w miedzyczasie i wydaje mi sie, ze musze odpusic trening barkow na jakis czas i obserwowac.
Mam tendencje do "lap" wiec trzeba to obejsc.
Po redukcji sie okaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Jeżeli na serio chcesz startować to pewnie trener będzie potrzebny. jesli ćwiczysz 'dla siebie' bez ambicji na start to według mnie trenować możesz sama.
Odpuśc łapy jesli CIę rażą, a tyraj to co za małe.
Albo lepiej trenuj barki tak na podtrzymanie, bo szkoda tracic mięśnie!
Co do separacji to ona się pojawia dopiero przy niskim %bf. Będzie dobrze :)

niczego nie staraj się zmniejszać! szkoda mięśni, bo sa zbyt cenne żeby je palić. Powiększ to co za małe i będzie proporcjonalnie :)

Poza tym to jesteś mojego wzrostu (ja 163cm) i jak ważysz tylko 56kg to nie wiem czy jest co redukować, ja przy Twojej wadze zaczynałam masę.


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2017-01-02 11:57:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Natka
Dzieki za odpowiedz.
No tak wlasnie zrobie - zostawie po jednym max dwa cw na barki i basta.

Starty? No chcialabym, ale bez spiny
Traktowalabym to raczej jako nagrode za ciezka prace, wiec moze przed 40 da rade :)
Redu chce zrobic, zeby zobaczyc gdzie mam braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
do treningu dodaj jeszcze klate , bo jej tam nie widze ;) wyciskanie hantli/sztangi na płaskiej czy skosie + to fajnie w pewien sposób podnosi piersi, że wyglądają na bardziej jędrne. no i kurde, bez wyciskania na klate nie ma zabawy :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja a system treningowy

Następny temat

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

Wiecej