SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TreningSiłowyPOMOCY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
Witam chcialbym prosic o pomoc.Chcialbym zacząć terning siłowy(ostry)ale nie moge znalesc zadnego planu treningu w internecie,najlepiej bez uzywania maszyn.Nie mam takich warunkow.Najlepiej zastepowac to jakimis innymi cwiczeniami...Jakis sprawdzony plan treningu prosił bym o pomoc z gory dzieki

Zmieniony przez - stizek w dniu 2006-11-08 17:39:02

Zmieniony przez - stizek w dniu 2006-11-08 17:53:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wiec po rozmowie z Toba na GG uznalem ze nie jestes gotow do powyzszego planu.

Na poczatek zajmiemy sie wiec podstawami. Absolutnymi podstawami..

PON: klata, gorne plecy, bary, ramiona
WT: nogi, prostowniki grzbietu, reszta
CZW: jak w pon
PT: jak we wt

TYDZIEN 1 I 2 :

PON: klata(ciezko), gorne plecy(lekko), bary(lekko), ramiona(lekko)
-wyc sztangielek chw neutralnym, skos 5*5
-wyciskanie lezac 3*8p
-wioslowanie ze sztangielka 3*12
-sciaganie drazka wyc gornego podchwytem 3*15
-unoszenie sztangielek bokiem 3*12
-wyciskanie z klatki piersiowej podchwytem, stojac 3*12
-na zmiane: uginanie ze sztanga podchwytem 5*15 i francuskie wyc od czola 5*15


WT: nogi(ciezko), prostowniki grzbietu(srednio), reszta (lekko)
-przysiady pelne 5*5
-wspiecia na palce na ciezarze o 10 kg wiekszym niz uzyty do przysiadow 3*25-40powt
-martwy ciag na sztywnych nogach 3*8p -odkladaj sztange na ziemie na 1 sek po kazdym powtorzeniu ... jesli nie umiesz trzymac plecow prosto to rob ciagi z podwyzszenia, np z wysokosci kolan.. wtedy trudno jest sie zgarbic...
-brzuszki 4*25-40powt
-uginanie nadg podchwytem 3*25p
-uginanie nadg nachwytem 3*25p
-zaciskanie palcow ze sztanga / "zwijanie sztangi w palcach - cw na zginacze palcow.. 3*25p

CZW: jak w pon
-wyciskanie lezac 5*5
-sciaganie drazka chwytem neutralnym 5*5
-wyciskanie "zza karku" ale od czubka glowy 5*8
-mlotki naprzemienne 5*5
-wyciskanie lezac w waskim chwycie (na szer barkow) 5*5

PT: jak we wt
-martwy ciag 5*5 (te same uwagi co we wtorek, jak nie masz podstawek a sie garbisz to rob w stylu sumo i rozciagaj sie po treningu)
-przysiady: progresja z malymi skokami(+5kg) zaczynajac od 50%*8p, itd
-RESZTA JAK WE WTOREK.



TYDZIEN 3:


- ROBISZ TYLKO TRENING CZWARTKOWY I PIATKOWY , ALE NA 50% OBCIAZEN JAKICH NORMALNIE UZYWALES W TE DNI, NADAL ZACHOWUJAC TA SAMA LICZBE POWT .
ZA TO TEMPO POWTORZEN MA TU BYC TAK NIESAMOWICIE POWOLNE I BOLESNE ZE BEDZIESZ BLAGAL MNIE O ZMIANE PLANU... CZEGO OCZYWISCIE NIE UCZYNIE...



PODSUMOWUJAC; W 2 TYGODNIE MASZ 4 CIEZKIE TRENINGI CALEGO CIALA, A W TRZECI POZWALASZ SIE ZREGENEROWAC UKLADOWI NERWOWEMU NADAL CWICZAC MIESNIE W DRUGIEJ POLOWIE TYGODNIA.

Pozdr.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-21 10:59:31

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2520
użyj wyszukiwarki albo napisz coś o sobie wiek staż cele i wogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
mam 19 lat cwicze juz 2 lata do tej pory robiłem jak wlazło bardziej na mase teraz chcem zaczac trening siłowy,zakupiłem odzywki no-cre-x3 i whey protein(białeczko);D...masa jest teraz siła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
1. chce a nie chcem
2. wszystko w podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Napisz cos wiecej o sobie: wyniki(moze byc na powtorzenia), jakie cw sa priorytetem itp.. no i ile masz tego sprzetu w silowni, tzn ile kg na sztandze?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1473
A moze bys sprobowal HITa?

Twoje mięśnie nigdy nie mogą byc za duże...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Masz an mysli High Intensity Training? Jesli tak to:
-za malo stazu
-nie daje duzej sily bo robisz ost pwtorzenia i na nich sie koncentrujesz. To w efekcie tworzy "blokady sily". Owszem ciezary stosowane na serie wzrosna przez jakies 3 tygodnie, ale nie ma co...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
rekord moj nak alte to 95kg niestety 1 raz;d...sprzettu hmmm obciazenia moge nałozyc z 200kg;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Prosilem o kilka informacji i jak zwykle otrzymalem wynik na lawie. A innych miesni juz nie cwiczysz? Podaj ile bierzesz na serie!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
hmmm zaczynam od 50/55/60/65/70 8/ale daje po 10 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Lenisz sie napisac cokolwiek wiecej czy nie masz dostepu do intrenetu? Caly plan z ciezarami i powtorzeniami chce, a to tylko mala czesc tego co potrzebuje! Piszesz po 1 linijce informacji a ja mam calutki program rozpisywac?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostry plan na mase - prosze o oceny i poprawe ! :)) {SOG}

Następny temat

Trening wytrzymałościowy dla miesni... kilka pytań odp=sog :D

WHEY premium