SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Trening

Wysłana -
Czy 22 serie na plecy i nogi i po 14 seri na biceps i triceps to nie za dużo . Mam okres redukcji i czuje się dobrze przy takiej ilości seri . Trenuje bardzo intensywnie w końcu to redukcja i więcej powtórzeń dlatego myślę że na tyle serii mogę sobie pozwolić.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Objętość bardzo duża. Wg mnie zbyt duża.
Wysłana -
W skali tygodnia , na jeden trening, jak wygląda trening jakie partie z czym łączysz ?
Wysłana -
Plecy triceps Klatka Biceps Nogi Barki.
Wysłana -
Ćwiczę intensywnie że trening PLecy triceps co łącznie jest jakieś 40 seri bo brzuch na koniec dochodzi do zrobienia półtora h zajmuje. ostatnie 3 serie zazwyczaj jest to dobitka przy większych partiach. Dobrze się czuję jak tak dużo ćwiczę chociaż czuję że trening dobrze wykonany do tego interwały 3 x w tygodniu:)
Wysłana -
Można tak ćwiczyc ale po co ?
Wysłana -
Więcej spAlam kalori . Jak wiem że więcej muszę zrobić serii żeby zmieścić się w półtora godziny.
Wysłana -
Wcale nie spalasz o wiele wiecej tych kcal a tylko zajeżdzasz mięsnie. Pobiegaj sobie chwile i wyjdzie na to samo a pobudzisz mięsnie w trochę inny sposób.
Wysłana -
Czyli na duże grupy max 16 seri na małe max 12 zalecasz? Kaptury i plecy to jedno i to samo?
Wysłana -
Kaptury i plecy, kaptury są częścią pleców, mięśnia czworobocznego.
Wysłana -
Na nogi te 20-25 serii może być wliczając w to łydki. Reszta od 12 do 16.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź