SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 625
Witam chce zacząć ćwiczyć w domu , wiele do dyspozycji nie mam jeśli chodzi o sprzęt bo jedną hantle....Chce po prostu się wyrobić jakoś wyglądać , miałem kontuzje kolana przez to zero ruchu przez jakiś czas miałem i się lekko zalałem wzrost 186 waga 90kg . Jakie ćwiczenia wykonywać ile powtórzeń i serii? I oczywiście bieganie chodź z tym też ciężko poniewaz jeszcze nie czuje żeby to kolano było w 100% sprawne czuje dolegliwości , no ale lekki truchcik może być.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31960
Co jest twoim celem, jaki staż, doświadczenie Ze sportem ogólnie. Ponadto to co Cię interesuje w kwestii treningu i ćwiczeń Masz w podwieszanych tematach.Jeżeli kontuzja kolana była poważna odpuscilbym na tą chwilę bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 625
Sport piłka nożna , 2 lata temu chodziłem na siłownie , chciałbym poprawić sylwetkę nie jakoś mega być napakowany , po prostu żeby było cos widać. ARTROSKOPIE KOLANA MIAŁEM W GRUDNIU DZIEŃ PRZED WIGILIĄ 2016 ROKU
Częściowe uszkodzenie ACL ,uszkodzenie rogu tylnego łękotki bocznej , uszkodzenie fałdu maziówkowego podrzepkowego stawu kolanowego lewego.



Zmieniony przez - Patrykovskyy w dniu 2017-08-01 23:43:50

Zmieniony przez - Patrykovskyy w dniu 2017-08-01 23:45:06
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31960
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 625
Ale nie chodzi tutaj pod kątem piłki , po prostu chce popracować nad sylwetką wyrobić brzuch , klatę łapy.Nie jakoś mega być zbudowany , po prostu jakoś wyglądać, i moje pytanie brzmi jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu ile serii i powtórzeń, sprzętu nie mam tylko jedna hantla.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31960
Trening który Ci zasugerowałem będzie dobry pod Twoje cele. Jeśli nie masz sprzętu to są rozpisane treningi z obciążeniem własnego ciała w podwieszonych tematach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 625
Nie mój Twojego postu z tym ćwiczeniami , więc ktoś powie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
pierwszy plan z brzegu z podwieszonych postów:
https://www.sfd.pl/[art]_Pierwsze_kroki_w_domowym_treningu.-t528625.html

rozpiętki z ekspanderem możesz zastąpić inną wersją pompek,np z nogami na podwyzszeniu


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-08-02 15:32:41

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

WHEY premium