SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43490

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

72

Wzrost

179

Cel treningowy

Jak na zdjęciu

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia

Dieta

Zbilansowana Redukcyjna

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

BCAA, CM1250 Trec, S.A.W Trec

Ostatnio przerabiany plan

Split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

70kg 2x na ławce płaskiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Pompą nie ma się za bardzo co przejmować bo ona też nie warunkuje jakichś przyrostów ale sytuacja ciekawa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
rion10
Pompą nie ma się za bardzo co przejmować bo ona też nie warunkuje jakichś przyrostów ale sytuacja ciekawa.

mysle zeby dzisiaj zaskoczyc troche inaczej miesnie i zrobic tak:
wyciskanie lezac 5x6
skos gora hantle 3x10
rozpietki na plaskiej 3x8
brama 4x6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Pewnie to jest jakiś sposób aby spróbować przełamać stagnację. Może to przynieść porządany skutek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
rion10
Pewnie to jest jakiś sposób aby spróbować przełamać stagnację. Może to przynieść porządany skutek

Jak to w końcu też jest z tym wyciskaniem? Opuszczac sztange do momentu gdy w lokciu osiagniemy kąt 90 stopni i gora? Opuszczac sztanga na linie sutkow, mostka? Wszedzie pisza co innego a ja co trening stosuje inna metode i zadna mi nie pasuje i ciagle mam wrazenie ze robie cos zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Pomijam fakt, że wl jako ćwiczenie klatkowe dupy nie urywa bo są lepsze jak choćby poręcze ale to jest ćwiczenie, które każdy musi sam u siebie wyczuć.
Osobiście opuszczam sztangę na wysokości sutków ale wycisk kończę jak sztanga jest nad barkami czyli nie po linii prostej góra dół. A opuszczam aż dotknę delikatnie klatki czytaj dotknę nie odbiję jak to często widzę na siłowni.
Piszą co innego bo każdy w miarę zaawansowany dojdzie do swojej techniki po jakimś czasie stąd różnice.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
rion10

Pomijam fakt, że wl jako ćwiczenie klatkowe dupy nie urywa bo są lepsze jak choćby poręcze ale to jest ćwiczenie, które każdy musi sam u siebie wyczuć.
Osobiście opuszczam sztangę na wysokości sutków ale wycisk kończę jak sztanga jest nad barkami czyli nie po linii prostej góra dół. A opuszczam aż dotknę delikatnie klatki czytaj dotknę nie odbiję jak to często widzę na siłowni.
Piszą co innego bo każdy w miarę zaawansowany dojdzie do swojej techniki po jakimś czasie stąd różnice.

Porecze to cos co bardzo ciezko zrobic i zamierzam to cwiczenie wprowadzic dopiero podczas masy gdy zaczne budowac sile bo teraz jest naprawde ciezko z tym. Chyba z max 4/5 razy dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Moglbys tez cos polecic na sam poczatek zeby zaczac wzmaniac i jakos rzezbic brzuch? Aero + dieta jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6929
U mnie wyciskanie leżąc średnio wchodziło, aż zacząłem dawać łokcie bliżej ciała - mój złoty środek.

Bo liczy się siła i wiedza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
mastif3214
U mnie wyciskanie leżąc średnio wchodziło, aż zacząłem dawać łokcie bliżej ciała - mój złoty środek.

Łokcie bliżej to znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6929
No mniejszy kąt między ramionami a tułowiem.

Bo liczy się siła i wiedza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg

Następny temat

Plan FBW i kilka porad potrzebuje

WHEY premium