SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43501

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

72

Wzrost

179

Cel treningowy

Jak na zdjęciu

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia

Dieta

Zbilansowana Redukcyjna

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

BCAA, CM1250 Trec, S.A.W Trec

Ostatnio przerabiany plan

Split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

70kg 2x na ławce płaskiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
rion10
Michacci
Trenuje fbw co drugi dzień, co wstawić w dni nietreningowe na siłowni? wcześniej trenowałem sztuki walki, ale mam stłuczoną rękę więc nie mogę jak narazie. Szukam jakiegod dodatku, myslalem nad kalistenika. Co o tym myslicie?


Ale w jakim celu chcesz coś dodawać? Jak robisz co drugi dzień na siłce trening i jeszcze masz siły na coś pomiędzy to chyba za słabe masz te treningi.


Chce dokładać głównie coś z nudów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
Ale nie tędy droga zrób w te zaplanowane dni treningowe porządny trening na 100% tak abyś go czuł następnego dnia a dni wolne przeznacz na wypoczynek czy aktywną regenerację. Progres notujesz cały czas?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Progres jest cały czas odkąd zacząłem trenować fbw, po prostu czasami mam niedosyt w dni nietreningowe i chce zrobic jakis trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
To jakiś aktywny wypoczynek pograj w piłkę, gry zespołowe, pospaceruj z dziewczyną tak abyś nie leżał odłogiem tylko się ruszał to przyspieszy regenerację, a i dziewczyna będzie zadowolona

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Jak ułożyć plan fbw pod samą hipertrofię? Na co muszę zwrócić konkretną uwagę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
Michacci
Jak ułożyć plan fbw pod samą hipertrofię? Na co muszę zwrócić konkretną uwagę?


Nie da się ułożyć planu na samą hipertrofię nadwyżka kaloryczna w diecie i trening siłowy sprawią, że mięśnie będą rosły. Dotychczas progres w masie był słaby?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Z jaką objętością trzeba stymulować mięśnie żeby je utrzymać/budować siłę bez dokładania masy?
Planuję obrać konkretny cel sportowo-sylwetkowy w którym zwracałbym uwagę na koordynację, wytrzymałość, siłę i kondycję. Nie chcę się rozrastać bo bycie "dużym" nie jest dla mnie, natomiast chciałbym być silny, wytrzymały i sprawny.
Mój plan na obecną chwilę to fbw, typowe - same wielostawowe ćwiczenia. Cardio nie wykonuję bo nie sprawia mi przyjemności, natomiast staram się mieć 10tyś kroków każdego dnia, często wychodzić pograć w piłkę czy iść na trening sztuk walki w miarę możliwości.
Jestem IIFYM, jem w miarę zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
FBW z jednym ćwiczeniem na każdą partię i zakresy powtórzeń 3-5. Choć ograniczenie wzrostów masy leży głównie po stronie diety.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
To czy masa mięśniowa nie wzrośnie nie wiadomo jeśli dasz nowy siłowy bodziec to i wzrost mięśni może nastąpić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na pewno nie wpłynie to negatywnie na zaden parametr, ktory wymieniłeś, tj. wytrzymałość czy kondycję.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg

Następny temat

Plan FBW i kilka porad potrzebuje

WHEY premium