SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43502

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

72

Wzrost

179

Cel treningowy

Jak na zdjęciu

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia

Dieta

Zbilansowana Redukcyjna

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

BCAA, CM1250 Trec, S.A.W Trec

Ostatnio przerabiany plan

Split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

70kg 2x na ławce płaskiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Lepiej się znudzić i szukać dalej swojej drogi niż tkwić w czymś co nie do końca daje nam satysfakcje
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Z drugiej jednak strony żaden sport nie rozwija tak harmonijnie całego ciała jak kuturystyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
SzeA
Ok. Z drugiej jednak strony żaden sport nie rozwija tak harmonijnie całego ciała jak kuturystyka.


Harmonijnie ale głównie pod względem sylwetkowym w dzisiejszych czasach amatorzy za dużo wykonują ćwiczeń izolowanych i zbędnych a za mało funkcjonalnych.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
martwy na prostych/przysiad 5x5
WIOSLOWANIE 5x5
wyciskanie lezac 5x5
ohp 5x5
biceps 3x8
triceps 3x8.
Co moge wrzucic do tego planu na plecy zamiast wioslowania? Oczywiscie cwiczenie wielostawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Michacci
martwy na prostych/przysiad 5x5
WIOSLOWANIE 5x5
wyciskanie lezac 5x5
ohp 5x5
biceps 3x8
triceps 3x8.
Co moge wrzucic do tego planu na plecy zamiast wioslowania? Oczywiscie cwiczenie wielostawowe


Najlepszym zamiennikiem byłoby podciąganie na drążku tylko czy możesz go wykonywać?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
rion10
Michacci
martwy na prostych/przysiad 5x5
WIOSLOWANIE 5x5
wyciskanie lezac 5x5
ohp 5x5
biceps 3x8
triceps 3x8.
Co moge wrzucic do tego planu na plecy zamiast wioslowania? Oczywiscie cwiczenie wielostawowe


Najlepszym zamiennikiem byłoby podciąganie na drążku tylko czy możesz go wykonywać?


max podciagniec u mnie to 12-15 podchwytem na raz, na obecna chwile nie wykonuje tego cwizenia. Jak to rozlozyc w seriach i powtorzeniach zeby nie odbiegalo od planu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
5 x 5 z ciężarem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
15 powtórzeń nie ma sensu za bardzo na drążku przy całości planu tak jak Ronie napisał 5 powtórzeń i dodatkowy ciężar

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Trenuje fbw co drugi dzień, co wstawić w dni nietreningowe na siłowni? wcześniej trenowałem sztuki walki, ale mam stłuczoną rękę więc nie mogę jak narazie. Szukam jakiegod dodatku, myslalem nad kalistenika. Co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Michacci
Trenuje fbw co drugi dzień, co wstawić w dni nietreningowe na siłowni? wcześniej trenowałem sztuki walki, ale mam stłuczoną rękę więc nie mogę jak narazie. Szukam jakiegod dodatku, myslalem nad kalistenika. Co o tym myslicie?


Ale w jakim celu chcesz coś dodawać? Jak robisz co drugi dzień na siłce trening i jeszcze masz siły na coś pomiędzy to chyba za słabe masz te treningi.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg

Następny temat

Plan FBW i kilka porad potrzebuje

WHEY premium