SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43503

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

72

Wzrost

179

Cel treningowy

Jak na zdjęciu

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia

Dieta

Zbilansowana Redukcyjna

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

BCAA, CM1250 Trec, S.A.W Trec

Ostatnio przerabiany plan

Split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

70kg 2x na ławce płaskiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Chce zrobic kompletna przerwę od treningu siłowego, zamiast tego chce postawić na wytrzymałości, sprawności i kondycji. Co mozecie mi polecic? (Zauwazylem po prostu ze trening silowy mi sie znudzil po mimo zmian planow treningowych/ilosci cykli itp. Mimo to nie chce przestawac trenowac bo zachowanie sprawnego i zdrowego ciała to moim zdaniem coś co powinien robić każdy. No i dodatkowo można więcej jeść :D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Zależy mi również na czymś co mogę wykonywać na siłowni samemu (full osprzet, pelny zakres maszyn/sprzetow w nowo wybudowanym centrum fitness) przez co mogę trening sobie dostować w godzinach w których mogę(pracuje biurowo 3x i ucze sie dodatkowo więc nie zawsze mam czas na jakies zajecie co sa dostepnie u mnie w klubie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Michacci
Chce zrobic kompletna przerwę od treningu siłowego, zamiast tego chce postawić na wytrzymałości, sprawności i kondycji. Co mozecie mi polecic? (Zauwazylem po prostu ze trening silowy mi sie znudzil po mimo zmian planow treningowych/ilosci cykli itp. Mimo to nie chce przestawac trenowac bo zachowanie sprawnego i zdrowego ciała to moim zdaniem coś co powinien robić każdy. No i dodatkowo można więcej jeść :D )

no to pa
po 1 cierpliwisci Ci starczylo na kilka treningow
po 2 na efekty trzeba zapracowac ,same nie przyjda
po 3 ko Ci powiedzial ze przy kondycyjnym nie ma restrykcji w misce ?
po 4 POWODZENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Wszystkie te elementy są niejako do osiągnięcia przez crossfit albo kompleksy sztangowe ale też po części trening siłowy .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
KEBUL74
Michacci
Chce zrobic kompletna przerwę od treningu siłowego, zamiast tego chce postawić na wytrzymałości, sprawności i kondycji. Co mozecie mi polecic? (Zauwazylem po prostu ze trening silowy mi sie znudzil po mimo zmian planow treningowych/ilosci cykli itp. Mimo to nie chce przestawac trenowac bo zachowanie sprawnego i zdrowego ciała to moim zdaniem coś co powinien robić każdy. No i dodatkowo można więcej jeść :D )

no to pa
po 1 cierpliwisci Ci starczylo na kilka treningow
po 2 na efekty trzeba zapracowac ,same nie przyjda
po 3 ko Ci powiedzial ze przy kondycyjnym nie ma restrykcji w misce ?
po 4 POWODZENIA

1. Trenuje Rok
2. Efekty są i to znaczące ;) Po prostu sam w sobie trening siłowy gdzie trenujemy poszczegolne partie mi sie znudzil. Chce czegos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
rion10
Wszystkie te elementy są niejako do osiągnięcia przez crossfit albo kompleksy sztangowe ale też po części trening siłowy .

A co moge zrobic z takiego crossfitu samemu np? Moglbys cos zaproponowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A zajrzyj do działu crossfit albo użyj wyszukiwarki i popatrz co robią.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
mam propozycje , ciut szalona
,wytrzymalosc I sila w jednym , z tym ze miesniakow z tym nie zbudujesz ! setki powt. w okreslonym czasie ,
GS !!!!!
nogi i ramiona tak dostaja po p....e ze masakra
2 sprawa jest kontuzjogenny ! przegialem rok temu i pozwolenie na cd. moam od doktora dopiero od niedawna
ale wkreca strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Potrenowales 5 miesiecy i sie znudzilo.
Pochwal sie osiagami i zdjeciem sylwetki :D.
W koncu chciales wygladac jak typ z pierwszego postu w tym watku.
A pisalem, ze niewiele osiagniesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pół roku nikt chyba by nie zbudował takiej sylwetki jak typ z pierwszej strony. Z drugiej strony nie rozumiem jak można się znudzić tak piękną dyscypliną sportową jaką jest kulturystyka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg

Następny temat

Plan FBW i kilka porad potrzebuje

WHEY premium