SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43497

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

72

Wzrost

179

Cel treningowy

Jak na zdjęciu

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia

Dieta

Zbilansowana Redukcyjna

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

BCAA, CM1250 Trec, S.A.W Trec

Ostatnio przerabiany plan

Split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

70kg 2x na ławce płaskiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
KEBUL74
wg mnie za wysoko wieszasz sztange, jedno oczko nizej i lepiej sie pod nia wbijesz .
2, jeden krok wstecz wystarczy , przy takim spacerku tracisz cale napiecie
3 troszke Cie buja , moze zdjac ciut ?
4 nie blokujesz kolan
5 na 99 % stoisz za wasko

Sprawdzalem maksy po treningu w siadach, na sztandze 80kg nalkzone przy wadze 70kg
Staje szeroko, szerzej niz linia bioder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Właśnie dlatego ujęcie jest takie niefortunne bo ciężko tam ocenić podstawowe rzeczy z wykonania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
czasami szeroko znaczy SZEROKO
le to wszystko osobnicza kwestia , siadamy inaczej ja ,Ty , czy ktokolwiek ( z wyjatkiem chinczykow ,oni siadaja tak samo )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
czym zastapic wioslowanie zeby wrzucic do fbw? znudzilo mi sie to cwiczenie i chce sprobowac czegos nowego x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Michacci
czym zastapic wioslowanie zeby wrzucic do fbw? znudzilo mi sie to cwiczenie i chce sprobowac czegos nowego x)


A w jakiej formie robiłeś do tej pory wiosłowanie w planie? Może po prostu zmienić na inną wersję i ochota wróci.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
rion10
Michacci
czym zastapic wioslowanie zeby wrzucic do fbw? znudzilo mi sie to cwiczenie i chce sprobowac czegos nowego x)


A w jakiej formie robiłeś do tej pory wiosłowanie w planie? Może po prostu zmienić na inną wersję i ochota wróci.

glownie nachwytem, probowalem podchwytem i tez nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
To może wrzuć teraz wiosłowanie jednorącz do planu albo półsztangą albo hantlą będzie miła odmiana dla grzbietu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Michacci
czym zastapic wioslowanie zeby wrzucic do fbw? znudzilo mi sie to cwiczenie i chce sprobowac czegos nowego x)

a moze ciut dynamiczne Tobie podejdzie


?list=PLNhFKPjedRnQSj-E0n4zhEvdxEChe64g1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Jak prowadzić łokcie przy wyciskania hantli/sztangi na plaskiej jesli zalezy mi na rozbudowie 100% miesni klatki piersiowej? Blizej tulowia czy jak najdalej z katem prostym "pod pacha"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Michacci
Jak prowadzić łokcie przy wyciskania hantli/sztangi na plaskiej jesli zalezy mi na rozbudowie 100% miesni klatki piersiowej? Blizej tulowia czy jak najdalej z katem prostym "pod pacha"?


Najbardziej optymalnym kątem jest ok 45 stopni. Ale to kwestia mocno indywidualne im łokcie idą bliżej ciała tym mocniej triceps pracuje. Im łokcie dalej od ciała tym pracuję klatka wyżej, aż do flarowego wyciskania czy neck press który atakuje mocno część obojczykową klatki.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg

Następny temat

Plan FBW i kilka porad potrzebuje

WHEY premium