SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
Witam mam pytanie odnośnie treningu.. Bo mam taka sprawe nie mam pieniędzy zeby sie zapisać do klubu jakiej kolwiek sztuki walki, wiec zamierzam trenować samemu w domu zrobiłem juz worek trenigowy.. stwierdziłem ze bede trenował muay thai i kickboxing, bo najbardziej przyda sie na ulicy.. Czy ktoś mógłby mi zaproponować jakąś forme treningu.. narazie trenowałem (nie wiem jak to napisać) prędkość ciosu rąk, myślę że już jestem w miarę szybki.. Prosze o propozycje na trening.. Mam świetną kondycję dlatego że trenuje piłkę nożną już dość długo..

Zmieniony przez - Prochu11 w dniu 2008-08-06 16:47:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3334
Witam!
Mogę Ci pomóc w ułożeniu planu treningowego:). Nie mów tylko że chcesz trenować muay thai i kickboxing, bo samemu tego nie osiągniesz, do tego trzeba zapisać się do klubu. Owszem możesz nauczyć się dobrze kopać, ale nie będziesz mógł mówić że umiesz kickboxing. Proponuję żebyś kupił sobie jakieś książki na temat sztuk walki.

2888879 - tu masz moje gg. Jak chcesz mogę pomóc Ci ułożyć plan treningowy. Pozdro

Zmieniony przez - Kong La De w dniu 2008-08-06 18:20:15

Jeśli nauczysz się umierać - wyzwolisz się od tego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
Właśnie o to mi chodziło zeby nauczyć sie uderzac.. Nie myślałem nawet żeby trenować w klubie.. nie mam na to pieniędzy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
kolega wyzej juz powinien Ci doradzic coś...

a jak będziez miał jakieś pytanka to na gg - 9789438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Zdarzają się darmowe sekcje boksu/zapasów czasem judo. Wszystkie te style są skuteczne (pod kątem potencjalnej samoobrony) i dadzą Ci z pewnością więcej niż samodzielny trening w domu, więc zanim się na takowy zdecydujesz, sprawdź czy nie masz takiej sekcji w okolicy.

Zmieniony przez - Tyrion w dniu 2008-08-06 21:44:01

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5727
Zgadzam się z Tyrionem. Poszukaj szkoleniówek w necie, jest ich masa. Wybierz się też na siłkę, lub działaj treningiem domatora.
Życzę powodzenia i zapału. Jak już znajdziesz lepszą robotę to pomyśl o jakimś klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7929
A ja uwazam,ze powinienes w pilke dalej ciupac bo niepotrzebnie zlapiesz kontuzje i nic sie nie nauczyc z netu,dvd etc pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5727
Ale jak chłopaka kręcą "te" klimaty. On chciałby ciupać jak Ernesto Hoost Wiem jak to jest jak się niema na treningi. Granica 100zł nie chodzi piechotą. Zaraz wyskoczy pełno osób, że sobie tych kontuzji narobi i złych nawyków ipt... Tego też się nieda słuchać ;) Skoro to go akurat rajcuje/podnieca to niech to robi, skoro sprawia mu to przyjemnosć. Problemy z funduszami z reguły mijają, więc mam nadzieję że niedługo do jakiegos klubu zawita. Jeszcze raz autorowi tematu powodzenia życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
w piłke gram.. ale piłka mi nie da obrony jak mi jakiś łysy wyskoczy w uliczce i bedzie chciał skroić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
myśle, ze piłka nożna moze dać w tym przypadku wiecej niż samodzielne treningi co nie znaczy że nie mozesz sobie poćwiczyć

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7929
1.Kolego,a gdzie ty mieszkasz jak mozna wiedziec??
2.Jak mi lysy wyskoczy... Stary co by bylo gdyby,nigdy nie wiadomo czy "lysy" nie ma broni czy wiecej kolegow dlatego bym uwazal z tym
3.Jak cie rajcuje "bicie" na bank juz slyszales o Albercie Krausie z
K1 max,poczytaj sobie co zrobil jak go gosciu z nozem chcial skroic i co zorbil,a chyba nie jest lesczem prawda.
Chcesz sciganij sobie z torrenta instr,na yt poogladaj i kupworek do domu,uwierz mi ze gowno z tego bedzie,ale widze ze uparty jestes.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WEC 35 Walki !

Następny temat

K-1 World GP na Hawajach

Wiecej