SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...nie mam pieniędzy zeby sie zapisać do klubu ... - może jest możliwość dorobienia kilkudziesięciu złotych roznosząc ulotki, zbierając makulaturę lub złom, myjąc samochody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
No jestem uparty.. to z łysym to był tylko taki przykład.. bić sie nie lubie ale czasami trzeba..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od ponad 20 lat bawię się SW.

Od ponad 10 lat nie miałem okazji wykorzystać moich umiejętności. Wcześniej te które miałem dało się rozwiązać bez użycia siły.

...jak mi jakiś łysy wyskoczy w uliczce i bedzie chciał skroić. - to mu uciekniesz. Trenuj biegi i parkour.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
ja tez mam taki przypadek ze z kasa krucho i nie mam miesiecznie 100zl na kb;( ale ucze sie ze szkoleniowek z kolegami i napewno to cos da i jest lepsze niz siedziec przed kompem i myslec ze nie mam kasy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
No właśnie doszedłem do tego wniosku, ze lepiej uczyc sie ze szkoleniówek. niz wcale..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
skoro chce to robic sam to zainwestuj w duże lustro w którym zobaczysz jak koślawo się poruszasz w porównaniu do szkoleniówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2618
Jak jestes taki uparty jak mowisz to znajdziesz sposob zeby zarobic ta kase na trening. Jak ja bym nie mial kasy to bym np z neta zrezygnowal i juz jest jakis grosz. Jak sie chce to mozna a ty jak widac wolisz siedziec przed kompem i prosic ludzi by zrobili z ciebie niewiadomo jakiego fightera przez neta...zal jak sie chce naprawde to kase sie wykombinuje. no ale jak sie chce tak naprawde.

Let's get ready to Rumble!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
Z neta kożystam u wójka.. A większośc dnia spędzam na boisku grając w piłke..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2618
No to jak spedzasz tam wiekszosc czasu to kiedy chcesz jeszcze trenowac? Zajmij sie jednym a pozadnie. Albo rybki albo akwarium. Ja to widze tak: idziesz zarobic troche kasy i zapisujesz sie do klubu, albo trenujesz dalej pilke nozna i nie kaleczysz sportow walki. A nawet jak bedziesz chodzi do jakiegos klubu to nie bedziesz mial pewnosci czy jakis cwaniaczek ci nie do***rdoli na ulicy.

Let's get ready to Rumble!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
Jestem głównie na boisku bo nie mam co robić a jakoś nie kręci mnie jak innych picie czy ćpanie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WEC 35 Walki !

Następny temat

K-1 World GP na Hawajach

Wiecej