SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening... bez masy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Witam. Ćwiczę w "normalny" sposób - bez przyrządów, jedynie drążek i podpórki o różnych wysokościach, z wykorzystaniem masy własnego ciała. Sam do końca nie wiem, co w ten sposób osiągnę. Nie zależy mi jakoś specjalnie na wyglądzie oprócz samej rzeźby - głównie na samej sprawności mięśni. Moglibyście mi rozjaśnić, z czym łączy się masa? Z siłą, wytrzymałością mięśnia, albo jeszcze z czymś innym? Średnio znam się na tym. Poradzilibyście mi, jak ćwiczyć, żeby osiągnąć głównie:
1. Rozciągnięte mięśnie.
2. Kondycję.
3. Jak najbardziej upchana siła/wytrzymałość mięśni w mięśniach, jak już pisałem na ich wielkości mi nie zależy.
Z tego co wiem, nie zawsze masa idzie w parze z ogólną sprawnością. Stąd moje pytanie. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1127
jeśli chcesz rzeźbę kondycję to polecam basen do tego możesz się rozciągać i popatrz jakiś trening domatora ;]

Jestem niski więc muszę nadrobić barkami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
A odnośnie masy? Taki Bruce Lee masy za specjalnie nie miał, za to siłę - zdecydowanie. Koniecznie siła oznacza masę? Jak to z tym jest? Moglibyście mi jeszcze sprostować odnośnie efektów przy ćwiczeniach o większej ilości powtórzeń i mniejszym obciążeniu/mniejszej liczbie powtórzeń o większym obciążeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Większa masa oznacza siłę. 1. rozciągaj się po prostu, kondycje trenuj Interwały bądź np. biegi długodystansowe. Siła? trening domatora w Twoim przypadku, musisz się zająć dietą i odpowiednim treningiem, opisz dietę i swój trening dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
W którymśtam numerze MH był artykuł o suplementach - oddzielne na siłę i na masę. Więc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
na masę jest dieta, na siłe jest trening. POpatrz racjonalnie, kilka gram proszku da Ci siłę? No właśnie, nie. Po co ludzie by zapieprzali na siłce jak można troche proszku wziąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
podzial z suplami na mase czy sile
to bardzo duze uproszzczenie
tak zeby osoby co nie maja pojecia w zaleznosci od celu wiedzialy na co wydac pieniadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Nareszcie mi się to w głowie poukładało :) Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny - rzeźba!!

Następny temat

Czas zacząć, w sumie powrót po przerwie.

WHEY premium