SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej.
Jezeli mozecie to prosze o opinie na temat mojego planu...

PONIEDZIALEK
- klata, biceps, triceps, brzucho
WTOREK
- wolne
SRODA
- nogi, brzuch
CZWARTEK
- wolne
PIATEK
- plecy, grzbiet, i oczywiscie brzuch
SOBOTA, NIEDZIELA
- wolne

...no i jak?


-----------------------------
This lonely word this troubled place
Then cold dead stars and empty space..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki chlopaki.



-----------------------------
This lonely word this troubled place
Then cold dead stars and empty space..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
To moze ja sprobuje wprowadzic korekty, jak bedziesz chcial to skorzystasz.
Poniedzialek:
- klatka, biceps, brzuch.

Sroda:
- barki, , nogi, triceps.

Piatek:
- plecy, czworoboczne, przedramiona.

Jest to tylko jedna z propozycji treningowych, w ktorej zawarty jest trening wszystkich partii miesniowych. Wybor nalezy do Ciebie.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po 1. Gdzie bary?
Po 2. Trzy razy w tyg. brzuch?!? Wystarczy jeden raz.

Moja propozycja:

1 Dzien
klata, triceps

2 Dzien
Nogi, bary

3 Dzien
Plecy, biceps, brzuch

Pozdrawiam
Maniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
No cóż uważam że trening w tym samym dniu klatki i tricepsu nie jest dobrym rozwiązaniem. A brzuch tylko raz w tygodniu to znacznie za mało, no chyba że się do jego wyglądu nie przywiązuje uwagi.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Z tym brzuchem to sam juz nei wiem co myslec bo kiedys robielm go tez kilka razy w tygodniu ale nie bylo to tak na maksa. teraz stosuje Hit'a i robie raz w tygodniu i zakwasy na brzuchu mam przez prawie caly tydzien a przeciez nie powinno sie cwiczyc miesni ktore nie sa zregenerowane.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukx,powiedz mi proszę,na czym polega trening brzucha według Hit'a.
Dzieki.

solonyj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
szczerze mowiac to ja po prostu robie brzuch na samym koncu treningu(nie powinno sie robic brzucha przed jesli ma sie zamiar robic przysiady albo martwe ciagi). Robie go tak zeby pozadnie go skatowac. Spiecia kilka serii po 20 albo i wiecej powtorzena(tak zebym czul) a jeszcze dodatkowo wprowadzam powoli unoszenia nog wiszac na drazku, chociaz juz po tych spiecach jestem wykonczony. Teraz chyba zaczne robic superseria tych dwoch cwiczen. W kazdym razie trening mialem we wtorek a do teraz czuje brzuch i plecy.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl

Zmieniony przez - lukx w dniu 01-06-15 11:30:50

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dąbek... hm... oprócz wypowiedzenia swojej opini może mógłbyś ją jakoś poprzeć argumentami?

...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dabku :) , a dlaczego klata i triceps nie razem? Wydawalo mi sie, ze wlasnie tak powinno byc. Skatowac trica raz a pozadnie, a nie rozkladac go na dwa dni. Jak moja xywka wskazuje moge sie mylic.


-----------------------------
This lonely word this troubled place
Then cold dead stars and empty space..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja osobiscie cwicze triceps z klatka. robie malo serii - klatka 5 triceps 3 a i tak czasem mam problem ze zrobieniem trzeciej serii tricepsu. po prostu najpierw rozgrzewa/trenuje sie go przy klacie a same cwiczenie na trica to prawie na "dobicie". dwie sa z tego korzysci: oszczedza sie czas, triceps trenujemy tylko raz w tygodniu a nie de facto dwa razy.

co do brzucha... IMO dwa razy w tyodniu to w sam raz. trzeci raz nie robie, bo troche zbyt dlugo mi to zajmuje. ale jesli ktos czuje, ze jest oka to feel free.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niektórzy ćwiczą klatę z bicepsem inni z trycepsem.Uważam,że każdy sam powinien sobie dostosować ten rodzaj łączenia partii mięśniowych do swoich możliwości fizycznych i genetycznych.Każdy z tych sposobów jest dobry jeżeli zmienia się go co pewien czas.Trzeba tylko uważnie obserwować swój organizm.

goodman
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry na reke

Następny temat

Ciekawostka!

WHEY premium