SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening, a przepuklina krążka międzykręgowego.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 7046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
w moim wypadku klata tez odpada bo naderwałem piersiowy większy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To bicka aby i na plażę w podkoszulce i długich spodniach

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Też pasuję do klimatu
Witam geriatrię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To jest forum sportowe? Bardziej przychodnia

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Coś tam zawsze musi boleć, bo by było nudno.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
jak nic nie boli ,to znaczy ze się opyerdalaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nightingal
Myślę, że gdybym tylko trenował na siłowni - to do dziś byłoby wszystko ok. A robiłem na niej różne szalone rzeczy - ale


oooooo... pod tym bym się podpisał, siłownia nie niszczy a wręcz leczy ...a i przecież lekarstwa też trzeba umieć używać...

...no to się dołącze i ja do tego zjazdu rencistów[bo emerytem się jeszcze nie czuje]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
To i ja dorzucę swoje trzy grosze. W 95r pracując fizycznie naderwałem poduszki stawowe w nadgarstkach, w 2005 r wyciskając na bary wycisnąłem maź stawową z łokcia. W 2012 po 3 latach przerwy z siłką za szybko nabierałem siły i przy 300kg na suwnicy kątowej puknęło mi kolano. Potem przerwałem na kilka miechów treningi i podczas pracy fizycznej wylał mi płyn z dysku międzykręgowego- ból straszny, po kilku tygodniach ustał. Wróciłem na siłkę. Po pół roku znów ból przy pracy; tym razem nie doleczony, chodzę z tym już rok, zdiagnozowana przepuklina L4-L5 z wypukliną do prawego poślada i nogi. Zamierzam zacząć leczenie za kilka miesięcy, na razie nie robię mc, przysiadów, bardzo uważam z wyciskaniem na bary. Pracuję w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
flex1976 dzięki za link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tam przechodzi jeszcze jakiś nerw który l4 przy zmianie może uciskać, jeżeli mamy to samo to swego czasu chodzenie stanowiło problem, robienie normalnych kroków było niewykonalne, trzeba było je skracać...

Ogólnie j/flex jestem za Ciechocinkiem.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki Trening jest dobry?

Następny temat

kontuzja ścięgna mięśnia czworogłowego

WHEY premium