SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenign dla początkującego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Witam,chce zacząć trening siłowy na wzmocnienie swojego ciała.Nie wiele o tym wiem ponieważ wcześniej nie przywiązywałem uwagi do ćwiczeń poprostu robiłem pompy i wyciskałem hantlami.Chciałbym się dowiedzieć od czego mam zaczynać swoją przygode z treningami :)


Wiek : 17
Waga : 56
Wzrost : 173
Doświadczenie : 3 miesiące ćwiczeń w domu,sporadycznie na siłowni.
Przeciwskazanina:brak

Na codzień jezdze na desce,kopie w piłke ogolnie ruszam się,nie siedze całymi dniami przed komputerem.Jezeli ktos jest w stanie mi pomoc to bardzo o to prosze.Z góry dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4318
Masz zamiar tenowac w domu czy na silowni?Jezeli chcesz isc na silke to poszukaj takiej gdzie jest instruktor.Jestes mloda osoba na pewno nie mozesz na poczatku przeginac z ciezarami i pamietaj o dobrej rozgrzewce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Mam zamiar trenować w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4318
No dobra w domu,ale masz tam jakis sprzet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Mam jeden hantel (8 kg) i gryf(łamany na nim chyba 15 kg) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4318
No to masz ostre wyposazenie,duzo sie z tego nie wycisnie,prawde mowiac to nie wiem co ci poradzic.Chcesz budowac mase miesniowa,to z tym sie nie da.Jezeli chcesz po prostu poprawic swoja kondycje i sie troche wzmocnic to moze cos sie wymysli.Dobrze by bylo jak bys sobie drazek do podciagania zalatwil i chociaz jakies sprezyny do rozciagania.Dlaczego nie chcesz isc na silke,czy moze chcesz sie narazie w domu trenowac przed pojsciem na silke w przyszlosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Właśnie wiem,że wyposazenie kiepskie.Hm czemu nie na siłke wole sobie tam w domu potrenić coś niż na siłke tak na początek.A pózniej czemu nie.Mi kumpel doradza,żebym na razie sobie pompki robił i takie tam tylko nie wiem czy to ma sens. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sniadanie \ przed treningiem

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium