SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener Personalny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
Cześć wam.
Chce zostać trenerem personalnym i jak sie dowiedzialem najpierw trzeba zrobic kurs na instruktora rekreacji ruchowej, a po tym dopiero specjalność kulturystyka. Szukałem i nie znalazłem kursu ktory obejmuje te obie rzeczy na raz, są tylko w innych duzych miastach ale na zaliczenia do Warszawy jechac nie bede ;) Jestem z okolic Katowic, moze ktos wie lub robił takie kursy i naprowadzilby mnie gdzie tu mozna cos takiego znalezc. Chciałbym po tych 2 kursach rozpoczac prace w klubie fitness itp. ;)

Zmieniony przez - powerdolar w dniu 2011-03-14 12:28:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Popytaj na AWF'ie :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
na awf'ie maja tylko kurs instruktora kulturystyki, a przed nim trzeba miec instruktora rekreacji ruchowej... nie znalazlem nic w okolicach kato.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki sprzęt do tej siłowni ?

Następny temat

Moja paka

WHEY premium