SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Trenbolon zamiast testosteronu na HTZ po 40stcre

Wysłana -
palovnik5678
nawet michal zelichowski z prosto do celu o tym mowi na youtubie a facet się zna na rzeczy

Szkoda że ta "wiedza" nie idzie w parze z efektami
Wysłana -
Gdzieś coś czytałem to dość skomplikowany mechanizm działania.
Ale podobno dobrze się sprawdza ,widziałem tren solo i tren z provi

Lecz Flex ma tutaj dużo racji bo co innego lecieć tren 1-12 miesiecy a co innego kłuć go 20 lat
Wysłana -
yoyo20
Kolega leci już jakiś czas 150 mg trena week solo i jest zadowolony

Niech zrobi za kilka miesiecy badania:profil lipidowy, oraz badanie kalu na stan flory bakterynej w jelitach.
Zobaczymy czy nadal bedzie taki zadowolony...
Wysłana -
Lipidy na dzień dobry polecą a po roku wejście na pierwsze piętro na trzy przystanki z powodu braku oddechu...
Wysłana -
jak nie robi badań to jest zadowolony , za jakiś czas może się zdziwić
Wysłana -
przepraszateerm bardzo ale co tren do flory bakteryjnej i jelit, to zależy od diety i probiotykow,, to samo to co dotyczy kondycji i lipidow , wystarczy dodac nolwadex i eseliv forte, tren to taki mocniejszy proviron a proviron zapisuje lekarz, wiec spoko loko, a michal zelichowski to raczej inteligenty facet i kitu by nie wciskal
Wysłana -
palovnik5678
przepraszateerm bardzo ale co tren do flory bakteryjnej i jelit, to zależy od diety i probiotykow,, to samo to co dotyczy kondycji i lipidow , wystarczy dodac nolwadex i eseliv forte, tren to taki mocniejszy proviron a proviron zapisuje lekarz, wiec spoko loko, a michal zelichowski to raczej inteligenty facet i kitu by nie wciskal

Aha
Wysłana -
znalazłam tai cykl na hzt znanego amerykańskiego gerentologa-aplikuje on osobom po 50tce, nastebujacy cykl, trenbolon, testosteron, aromasin ,nolwadex i cytomel
Wysłana -
palovnik5678
znalazłam tai cykl na hzt znanego amerykańskiego gerentologa-aplikuje on osobom po 50tce, nastebujacy cykl, trenbolon, testosteron, aromasin ,nolwadex i cytomel
Wysłana -
palovnik5678

Twoja wiedza jest znikoma, nie masz pojęcia o dzialaniu poszczegolnych lekow dlatego dyskusja z Tobą nie ma sensu.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź