SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolon a wysilek aerobowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
a propos TRENU wujek Kazik ladnie wszystko wytlumaczyl pozwole sobie go zacytowac "Warto wspomnieć jeszcze o takich zjawiskach jak napady duszącego kaszlu, spadek wydolności aerobowej (spowodowany najprawdopodobniej agregacją czerwonych krwinek), wzmożona potliwość (zwłaszcza w nocy) oraz bezsenność." nas oczywiscie przeraza glownie agregacja co to jest i czym sie cechuje nie bede pisal, kazdy moze sobie "wygooglowac" dodam tylko od siebie co moze zainteresuje nie tylko cwiczacych sw ze firma Bayer wypyscila lek o nazwie Aspirin Protect 100, ktory hamuje wlasnie agregacje krwinek, jak ma sie to w praktyce nie jestem w stanie powiedziec, jednak jesli laczy ktos tren i sw mysle ze warto sprobowac 30 tab to koszt chyba 9 zl

to jedna z moich odpowiedzi w jednym z postow, rozmowa byla o sw, ale mysle, ze informacja na tyle ciekawa, ze warta stworzenia kolejnego tematu, ktory i tak zginie w gaszczu "jak opyerdolic pierwsze 100mety"vel"czy alchemia klepie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
typowa aspiryna przeciwmiażdżycowa, jak chcesz wesprzeć polski przemysł farmacetyczny to mozesz kupic cardiofil to samo tylko, że tansze i dobre bo Polskie. Oglonie suplementacja takimi lekami podczas cyklu u osób z zaburzeniami uklądu krążenia bardzo wskazana i przy grubych cyklach tez bo znacznie zagęszcza sie wtedy krew co nie jest korzystne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
kurva myslalem ze odkrylem ameryke mimo to zastanawiam sie czy ma to jakies zastosowanie przy trenie i aerobach ale wiesz jak jest nie sprobujesz, to nikt ci nie powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
chyba zaczne lykac choc z tego co wiem to bardzo podraznia scianki zoladkowe i mozna sobie narobic sporo nieciekawych dolegliwosci naduzywajac aspiryny, jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
acard kup
wersja dojelitowa aspiryny
mam problemy z zoladkiem, a w tej wersji mi nie szkodzi.


Zmieniony przez - Dymq w dniu 2009-07-14 00:56:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Bierzesz sterydy a obawiasz sie o dolegliwosci zwiazane z niewielka iloscia aspiryny? Blagam, litosci.
Generalnie problem powinna zalatwic aspiryna powlekana. Oczywiscie tutaj tez sa sprzeczne opinie i niektorzy twierdza, ze taka formy identycznie dziala na blone sluzowa zoladka co jej niepowlekany odpowiednik, ale ile naukowcow, tyle opinii. Osobiscie stosuje aspiryne powlekana i - odpukac - nie zanotowalem zadnych dolegliwosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
co sie dziwisz, sam sobie lubisz doliwac oliwy do pieca? chyba nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
No ale bez przesady, to tylko aspiryna - przy cyklu to ostatnia rzecz o ktora powinnismy sie martwic.
Tak czy inaczej wersja powlekana doskonale sie sprawdza zarowno u mnie jak u znajomych, ktorzy rowniez ja stosuja. W aptece to groszowe sprawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol, a niedoczynność tarczycy

Następny temat

Co kupic :D

WHEY premium