SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Trenbolon a watroba i nerki

Wysłana -
No witam serdecznie.Mam pytanie jak to naprawde jest z trenem a jego toksycznoscia na watrobe i nery.Bo przeciez jest niemetylowany, nawet ph co konwertuja do trenu sa opisywane jako nietoksyczne na nery, watrobe.Dodajmy jeszcze ze co niektorzy z was leca na trenie caly rok.A z czego wynika ta bezsennosc?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Napewno jest wyolbrzymiony
Wysłana -
Najczęściej powtarzane jest, że bezsenność wynika ze zwiększonej regeneracji na trenie i co za tym idzie zmniejszonego zapotrzebowania na sen. Co do toksyczności - zdania mogą być podzielone.
Wysłana -
Z ta bezsennoscia tez dosc mocno indywidualna sprawa. Lodziak chyba dosc dlugo jechal na trenie o ile dobrze pamietam.
Wysłana -
Ja nie mam takich problemów
Wysłana -
Po wątrobie tren leci - zrobilem badania i proby znacznie podwyzszone.Badalem rowniez panel nerkowy - tu wszystko ok
Wysłana -
Tak , wątroba to odczuje wiec warto dbać o profilaktykę .
Wysłana -
Witam
Chciałem obalić mit na temat nietoskyczności trena na nerki
Jest on bardzo mocno toksyczny
Podaje na swoim przykładzie
Dla ludzi stosujących polecam przynajmniej raz w roku usg jamy brzusznej
Do badań krwi robić badania moczu
Ogólne do tego kreatynina, fosfor i jeszcze troszkę
Działa na nerki obciążająco gdyż jest bardzo mocno androgenny co podnosi ciśnienie krwi, cholesterol jest wysoko, pełen metali ciężkich.
Dobre jest używanie selenu na cyklu i soku z jemioły. Pomaga przy metalach. Dbać o ciśnienie, oraz ph w moczu.
Pozdrawiam
Wysłana -
No ale jak chcesz obalać mity ( aczkolwiek do końca nie wiem czy to można nazwać mitem ) to przedstaw jakieś dowody .
Wysłana -
Swoje badania ż usg?

Zmieniony przez - Dobrzrwieszdzis w dniu 2018-02-14 09:49:05
Wysłana -
Na szybko wyniki moczu
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź