SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolon a watroba i nerki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Ja na trenie apetyt mam duży. Do tego zero problemów gastrycznych. Próby wątrobowe nie były złe, ale nerki mi pojechało. Ja brałem tren z 50mcg t3. Ciśnienie miałem nieraz 170. Zbijalem je... palpitacje serca i bóle głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
To moje wyniki jak byłem na trenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Po lipidach tez tren Ci pojechal,mam podobnie...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Co do trenu to do zabijania estro na nim, arimidex mi nie pomógł. Dopiero letrozole, czy ktoś miał podobny problem?
Czy ktoś może również wytłumaczyć w jaki sposób tren tak oszukuje wyniki estro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 109
bo badania na E2 co robią labolatoria jest kiepskie i wychwytuje też metabolity trenu. Są labolatoria co nie wychwytują bo inaczej badają E2.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
ethics
bo badania na E2 co robią labolatoria jest kiepskie i wychwytuje też metabolity trenu. Są labolatoria co nie wychwytują bo inaczej badają E2.


Tak to prawda ale ciezko takie laby znalezc...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta Anapolon

Następny temat

Pytanie o badania w trakcie odbloku

WHEY premium