SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolon a watroba i nerki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Nefrolog mi zalecił glutation. Do tego w diecie mało kwaśnych produktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Brałem tudce i kazał odstawić, bo to również kwas.
Dużo mleka ma dobry wpływ na nery. Dodatkowo zejść troszkę ż białkiem w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Co Ci z tadeuszem powiedział..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Że mam ph5 i więcej kwasu źle wpłynie na nerki. Powiedział że jest to świetna rzecz przy kamieniach nerkowych, bądź kamieniach na drogach żółciowych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
A Ty masz kamice?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Nie mam. Naczytalem się o TUDCE jakie to cudo jest przy profilaktyce na cyklu. Dopiero lekarz otworzył mi oczy, powiedział że koks zakwasza organizm i dokładnie tudci jest głupota. Za to polecał odziwo sylimarol przy dawce od 150. Powiedział że to jest minimum
Muszę zrobić badania aminokwasów poszczególnych. Jeszcze coś tam było, ale już nie pamiętam i nie chce zmyślac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
A glute to jak masz brac? Glute w sensie TAD?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Nie mam jeszcze recepty
Dopiero ma podjąć decyzję. Wczoraj był u mnie. Jak będę mieć wiadomości odrazu dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Wpływ na wątrobę tren wykazuje z racji swojej androgenności, bezsenność z racji wpływu na kortyzol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 109
Tren obciąża wątrobę wiem to po sobie. ALT 180, AST 100. Po odstawieniu trena powoli spadają. Do tego ostro pojechał mi po jelitach. Straszna niestrawność, wzdęcia, zgaga, brak apetytu. Probiotyki nie działały. Odstawienie dopiero pomogło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta Anapolon

Następny temat

Pytanie o badania w trakcie odbloku

WHEY premium