SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren i Boldek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
Witam wszytskich chce zrobic cykl mam do dyspozycji

35ml trena (parabolin 76.5/1.5ml amp)
50ml boldka (boldebolin 250mg/ml)
50ml susty (czekam za tym)
14 paczek nolvy 20mg/1tab
wszystko z alpha-pharma

Lecz moj problem sie zaczyna z tym ze jestem podatny na gino. Mam gino po ostatniej mieszance antka z PH(2ph byly) po 3 miesiacach wyszlo gino bylem na badaniach przyczyna wysoka prolaktyna wiec zapodalem nolve bo nie mialem bromo zadnego i tak ciagne nolve od ponad miecha w dawce 40mg dziennie gino zeszlo troszke sutki sa male juz lecz jeszcze jest wyczuwalne lecz mniejsze niz bylo wiec chce ladowac nolve caly czas przez jakies 3 miechy tak mi lekarz powiedzial lecz tez chce zapodac sobie cykl i teraz moje pytanko czy bedzie dobrze jak sobie zapodam

z racji ze sie boje o gino wiec susty niechce ruszac i chcial bym zapodac co tydzien po szczale z trenu i boldka bo poltrawanie maja do 8 dni nawet wiec moze bedzie milo (mam bardzo wrazliwy organizm na wszelkie srodki i czuc wszytsko szybko)

Dietke mam 5 posilkow w dniu trening 4 razy w tygodniu srednio po 2 godz.

czy jezeli bede ladowal tren przez 7 tygodni a boldka przez 10 to czy moge sie obawiac o problemy z gino..?? czy cos dodac do tego cyklu...?? Moje wszytskie badania hormonalne w normie estrogen w granicy srodkowej test troszke ponad srednia lecz prlaktyna byla wyzsza od najwyzszej normy o 7 lecz to bylo okolo 2 miesiecy temu wiec moze, mam nadzieje ze juz w normie jest.

w mojej stalej suplementacji znajduje sie glutamina, l-lecuyna, witaminy, msm, witamina c, no i oczywiscie zawsze po treningu odzywka wysoko weglowa 70:30 a tak to 4 razy dziennie odzywka bialkowa 90% (70% whey protein i 30% kazein protein)

1. WIEK:22
2. WAGA: 92
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:46
-klatka:? Nie pamietam miezylem pol roku temu
-udo:nigdy nie miezone
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:1rok z dieta i suplami znakomite wyniki strata okolo20 kg tluszczy teraz same miesnie
6. DIETA:
-białko: okolo 250 gr dziennie
-węglowodany: teraz wiecej na mase wale i podaje okolo 500 gr dziennie
-tłuszcz:omega 3 innych nie liczylem lecz staram sie unikac
Wyzej wymienio sa ze samych suppli a tak to mam diete wysoko bialkowa
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: cykla na winstrolu pozniej na hgh po tym na ph sdrol i epi pozniej anadrol 20 tab i pozniej sdrol i hdrol na koniec i dostalem gino hehe
8. TRENING: 4 razy w tygodniu generalnie 2 razy cale cialo w tygodniu
9. CEL CYKLU:delikatne podbudowanie masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: ostatni sdrol i hdrol a przed tym antek jakies 6 miechow temu i 2 miesice temu wyszlo gino wysoki poziom prolaktyny
11. POZIOM BF%:nie wiem lecz brzuch wyciety a to ciezko zgubic wiec chyba ok bedzie
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):nie wiem lecz chyba jest ok i nie tyje szybkoecz zawsze patarze na cialo i jak jest jakies zalanie to zmniejszam kalorie troche
13. STAN ZDROWIA: swietny
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):srednia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:180
-martwy ciąg:140 malo ale to przez problem z plecami wypada dysk
-przysiad:160 ze sztanga 250 na maszynie (przysiad)

Zmieniony przez - Mirashpl w dniu 2011-04-02 19:30:20

Zmieniony przez - Mirashpl w dniu 2011-04-02 19:30:39

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Chyba mamy inne centymetry, bo ja w maks formie( fotka w profilu) ledwo 47 miałem. Także następnym razem piszcie z rozwagą o swoich gabarytach bo się tylko ośmieszacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
1 rok na silowni stazu i tyle towaru wbite??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
jakie ile towaru kolego delikatnie tego tam bylo... a hgh tylko wjechalo 100iu wiem wiem strata ale jak bylo to weszlo tak jak teraz wpadnie mi ten towar co bedzie i dlatego prosze was o jaka rade a moze duzo tego wziolem i dlatego gino mnie odwiedzilo... (jak to sie mowi czlowiek uczy sie na bledach)

i co na odblok myslame zeby zrobic tak ze nolve bede bral caly czas tak jak biore 40mg dziennie w 3 tyg cyklu zejde na 20 pozniej w 6 tyg zejde na 10 i zobacze jak bede sie czul jak gino wroci to zwieksze a jak nie to w 8 tyg przestane brac i wtedy zapodam odblok na koniec cyklu nolve z clomidem chyba ze zle kombinuje

licze na jakas pomoc

Zmieniony przez - Mirashpl w dniu 2011-04-02 19:44:37

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
14 paczek nolvy? po ile to jest pakowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
po 30 tab paczka dlatego taka ilosc mam po konsultacji z lekarzem zebym vral ja przez spory czas az gino zejdzie (chyba robi test na mnie hehe )

Zmieniony przez - Mirashpl w dniu 2011-04-02 19:46:52

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
rozumiem ze przygode z silka zaczales od bomby- hmm no coz kazdy jest kowalem swojego losu.
jesli chodzi o gino to blady temat dla mnie takze nie pomoge
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
no zaczolem od bomby i bylo wszytsko dobrze zawsze mialem przerwy i wogole wszytsko bylo oki lecz nie potrzebnie zapodalem antka i po nim ph i to jeszcze 2 razem nie powiem wy_____ mnie w kosmos ale coz teraz place za to i wiem ze trzeba do wszytskiego podchodzic z glowa dlatego tez pisze tutaj

(niedlugo zrobie temat na tamet gino i jakie postepy sa z braniem tej nolvy itd takie badania byly w niemczech zrobione ldoktorek mowil ze w 90% mezczyz po 4 miesiacach dawania nolvy od 20do40mg dziennie gino zaczelo znikac mam nadzieje ze tez tak bedzie ze mna zobaczymy i napewno opisze ta przygode dla potomnych)

lecz narazie chcialbym sie dowiedziec jakiesgos infa na moj temat cyklu z nolva i moim problemem... jezeli ktos sie orientuje

Zmieniony przez - Mirashpl w dniu 2011-04-02 19:52:25

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
a powiedzial ci jakie moga byc konsekwencje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jestes chyba jakims fenomenem rok na silce 180 na klate 20 kilo tluszczu spaliles

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474


jak nie dowiarek jestes to moge wstawic fotke stary GENY tez duja daja;) i nie mow ze fenomen czy cos bo wiem co mam. Jak robisz trening ciezki masz diete to mozna zrobic cuda. do tego jakis dodatek i wogole. w moim przypadku nie szczedze hajsu na supple bo juz mialem nawet cykl za soba 4 miechy na nitrobolon 2. caly czas bialko moja waga wyjsciowa byla okolo 110kg i sie wziolem za siebie ostro i mam to co ma wiec nie wciskaj mi tutaj kitu... ostatnio wydalem na raz 140 funcia na supple w tym byla kreta krealkalyn 5 kg bialka hemp black 1 kg glutaminy metx-x 200 cap i cos jeszcze lecz nie pamietam ... a moj rekord wlasnie ten to na tym poteznym cyklu byl te 180 1 raz teraz wezme soebie na serie zalezy od dnia ale tak okolo 110kg na serie po 6-8 powtorzen.

oki ale mniejsza z tym mam nadzieje ze ktos pomoze mi z tym cyklem kto mial stycznosc z trenem i boldkiem...

wlasnie dla Ciebie dodalem fotke z przez 2 miechow teraz przybilem na masie i poszerzylem sie bardzo w barach bo zapodalem inny diatke wiecej kalori na przez 2 miechy...

Zmieniony przez - Mirashpl w dniu 2011-04-02 20:17:09

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ok bolda moim zdaniem za krutko 1-14 mysle ze minimum do trenu sam sie przymiezem bo jeszcze nie walilem wiec ci nie pomoge ale do bolda i trenu tesc to podstawa ja na boldzie bede jechal chyba 20 tygodni mialo byc 16 ale jestem w 6 i i zaczolem dopiero od piatego czuc

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochrona prostaty na cyklu z mety

Wiecej