SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Tren, teść propionat, masteron ptopionat- co dalej

Wysłana -
To ja nadal powtórzę pytanie o badaniach, robiłeś? Masz aktualne?
Bo ta bomba na pewno po lipidach poleciała grubo i na tej podstawie powinieneś układać dalsze wspomaganie gdyż może się okazać że lipidy w ciemnej doopie i będziesz musiał zejść na mostek z samego testa i podreperować sie trochę.
Wysłana -
Natan33
Bo ta bomba na pewno po lipidach poleciała grubo i na tej podstawie powinieneś układać dalsze wspomaganie gdyż może się okazać że lipidy w ciemnej doopie i będziesz musiał zejść na mostek z samego testa i podreperować sie trochę.

W takim razie będę musiał iść do rodzinnego po skierowanie. Niestety mieszkam od 10 lat w nl. I tutaj nic nie załatwisz bez skierowania. Jakie konkretnie badania musiał bym zrobić?
Wysłana -
Marcin Konieczny
Natan33

W takim razie będę musiał iść do rodzinnego po skierowanie. Niestety mieszkam od 10 lat w nl. I tutaj nic nie załatwisz bez skierowania. Jakie konkretnie badania musiał bym zrobić?

Powodzenia w takim razie z kompletem badań i daj znać jak poszło...
Wysłana -
Nie wiem na co Ci doktorek w NL da skierowanie, takie minimum w Twoim wypadku to pewnie morfologia i profil lipidowy a w sumie to powinieneś mieć komplet zrobiony czyli wątroba, tarczyca, nerki i hormony estradiol, prolaktyna bo tren lubi tez po nerkach polecieć a dość długo go leciałeś.
Wysłana -
Dokładnie. Sam mieszkam w NL ok 10lat i wiem jaki robią z tym problem....
Wysłana -
conan85
Dokładnie. Sam mieszkam w NL ok 10lat i wiem jaki robią z tym problem....

I wszystko leczą paracetamolem :)

Znalazłem prywatną klinikę. Spróbuje się w poniedziałek z nimi skontaktować
Wysłana -
Możesz podać nazwę tej kliniki? Bo widzę że mieszkam niedaleko Ciebie ;)
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź