SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren, a wzdety brzuch

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Witam Panowie. Mam pewien problem szukam rozwiązania i niestety chyba stoję w miejscu. Opiszę o co dokładnie chodzi. Od 2 stycznia zacząłem cykl tren enan i cypio, standard e3d. Od dnia 8 stycznia zacząłem dietę. Owa dieta była dla mnie nowością gdyż opiera się ona głównie na tluszczach i bialkach. Jeden posiłek jest tylko z węglowodanami i jest to od razu po treningu 100G ryżu, 50G płatków śniadaniowych sos zero jeden banan i 50G salami. Niestety zaczynam mieć problemy z wzdetym brzuchem, gdzie nigdy tego u siebie nie zaobserwowalem i nie wiem czy jest to wina trenu czy diety. Sylwetka bardzo ładnie się odsłania lecz niestety brzuch ciężki i wzdety wygląda to strasznie jakbym był w ciąży. Ale gdy napne brzuch siedzi super kratka. Nie jest to mój pierwszy cykl, mam za sobą już parę, lecz nigdy nie było problemów z wzdetym brzuchem. Aktualnie ratuje się octem jabłkowym i ulgix max przed posiłkami, ale chyba efekt znikomy. Za bardzo nie wiem co robić i co może być tego przyczyną, może wy macie jakieś pomysły?


Zmieniony przez - vioodi w dniu 2018-01-30 16:29:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1054 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22410
dsfafa
Pisze się brzuch i jelita :)


I co z tego. Jesteś tu by uczyć pisowni ?
To do szkoły

Kolega wyżej ma rację. Co do trenu
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Badania jakieś robiłeś ?
Jakaś zgaga ? Niestrawność ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Na badania bede mógł wybrać się dopiero w połowie lutego niestety :/ właśnie nic, zgagi nie ma, jest tylko uczucie takiego wzdetego brzucha co jest uciążliwe :/ i za bardzo nie wiem gdzie szukać przyczyny, może faktycznie to działanie trenu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Dodam, ze nawet na oralach nigdy nie było problemów z brzuchem. Teraz nie leci nic z orali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93274 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
stawiał bym na diete tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Może napisze jak to teraz wygląda.
1.7 całych jaj i kapusta kiszona
2.250G piersi z kurczaka 30G oleju kokosowego i 20ml oleju mct
3.100G ryżu basmantii 50G płatków śniadaniowych 1 banan i 50G salami
4. 350G karkówki
5. I tu różnie czasami bez wegli czyli 200łososia i awokado ew. Tosty z szynką z kurczaka i jakaś rybka.

Zastanawiam się, a może wywalić te salami? Zamienić np na boczek. Cholernie się mecze nigdy nie miałem tak wzdetego brzucha, nawet na oralach tak się nie działo. I mam mega zagwostke czy problem jest w trenie czy jednak coś z zarciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
dop****** więcej tłuszczów nasyconych, mniej jednonienasyconych i wielonienasyconych, do każdego posiłku b/t dorzuć kiszonki, mocno poprawia trawienie. Może ciut za dużo węgli po treningu. Na moje oko powinieneś upierniczyć ich trochę, bo wychodzi z tego w granicach 130g ww, utnij tak do 80g, resztę spróbuj jak piszę i daj znać na dniach czy jest różnica.

ok, nasycone są spoko widzę. Utnij węgli, dorzuć kiszonek. Dodaj kilka, faktycznie kilka orzechów na wieczór, 5-8 nerkowca.


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-30 19:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93274 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
nie każdemu leży tłuszczówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Tylko to też taka tluszczowka... W ketoze nie wpadam, też myślałem nad zmniejszeniem ilości ww po treningu, zastanawiam się czy nie rozbić ich tak, żeby po treningu wyszło około pół paczki ryżu płatki i banan a do posiłku z kurczakiem dodać pół torby ryżu. Dodaje teraz ocet jabłkowy przed posiłkiem i ulgix max, może to coś pomoże, ew zastanawiam się jeszcze nad wywaleniem tego salami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Mnie wypychało po płatkach owsianych. Ale widzę, że ty nie masz tego w diecie. Myślę, że to nie od trenu. Ja byłem ostatnio na tłuszczowej fajnie leciało ale koncentracja siadała bez węgli i niestety musiałem zejść.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Myślę kolego że masz problemy z trawieniem tego wszystkiego a w szczególności fatu.
Tłuszcze trawimy 8-9 h wiec tak naprawdę to 3 posiłki powinny Tobie wystarczyć.
Zjadasz posiłek i za kilka godzin wrzucasz następny ze sporą ilością tłuszczu i nastpepny...
Twoje flaki tego nie przerabiają, odetnij wszystkiego o połowę i zacznij od nowa.
Białko 120-150g, ww 80g fat 120-150g, spróbuj takiego makro przez tydzień i obserwuj co się dzieje.
2

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik po nandrolonach.

Wiecej