SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren, a wzdety brzuch

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3764 Napisanych postów 18420 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205373
arek.z90


Juz kupilem :) Na poczatek 10 saszetek. Kupilem od goscia,ktory sprzedaje tylko tej firmy, twierdzi, ze jest przedstawicielem i byl w Finlandii na szkoleniu. Bylem u niego osobiscie,bo nie mialem czasu,zeby czekac na przesylke. Kupilem tez enzymy tej firmy. Co do bakterii gosc doradzil,ze kupic tez drozdze "boulardi", nie wiem czy mnie wkrecil,ale wydal sie uczciwy, bo myslalem,ze trzeba brac drozdze i bakterie razem i mam towar na 10 dni kuracji, ale sprzedawca wytlumaczyl, ze najpierw przez 10 dni wieczorem drozdze w celu "przygotowania podloza bakteriom", a potem dopiero bakterie rano. Tak wiec mam na 20 dni,a nie 10. Mysle,ze gdyby chcial mnie naciagnac to kazal by zrec wszystko razem i za 10 dni kupic nastepne.


Trafiles na dobrego goscia, bo tak dokladnie sie przyjmuje te probiotyki
Najpierw wysciołka z drozdzy przez tydzien wieczorem.Pozniej wysciolka 3 x w tyg wieczorem a rano probiotyki (ktore nalezy przygotowac wieczorem)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks
arek.z90


Juz kupilem :) Na poczatek 10 saszetek. Kupilem od goscia,ktory sprzedaje tylko tej firmy, twierdzi, ze jest przedstawicielem i byl w Finlandii na szkoleniu. Bylem u niego osobiscie,bo nie mialem czasu,zeby czekac na przesylke. Kupilem tez enzymy tej firmy. Co do bakterii gosc doradzil,ze kupic tez drozdze "boulardi", nie wiem czy mnie wkrecil,ale wydal sie uczciwy, bo myslalem,ze trzeba brac drozdze i bakterie razem i mam towar na 10 dni kuracji, ale sprzedawca wytlumaczyl, ze najpierw przez 10 dni wieczorem drozdze w celu "przygotowania podloza bakteriom", a potem dopiero bakterie rano. Tak wiec mam na 20 dni,a nie 10. Mysle,ze gdyby chcial mnie naciagnac to kazal by zrec wszystko razem i za 10 dni kupic nastepne.


Trafiles na dobrego goscia, bo tak dokladnie sie przyjmuje te probiotyki
Najpierw wysciołka z drozdzy przez tydzien wieczorem.Pozniej wysciolka 3 x w tyg wieczorem a rano probiotyki (ktore nalezy przygotowac wieczorem)

Z naszego wojewodztwa ;) nie powiedzial tylko, ze potem 3 x w tygodniu i, ze przygotowac wieczorem. Dzieki Aleks za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3764 Napisanych postów 18420 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205373
arek.z90


Z naszego wojewodztwa ;) nie powiedzial tylko, ze potem 3 x w tygodniu i, ze przygotowac wieczorem. Dzieki Aleks za info.


Czy ma na imie Mariusz a koncowka jego tel to 511?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin, a koncowka tel 916.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
997%)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite
997%)

Tu mozna jedynie "sprzedac", a nie kupic...)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 109
Sranie w banie. Człowieku tren wali po jelitach ostro i wątrobie. Do tego wziąłeś tren długi co zanim efekty zobaczysz to sajdy już ostro będą dawały po sobie znać. Odstaw tren. Jeszcze 42dni będzie w twoim organiźmie a ty się będziesz lepiej czuł. Następnym razem jak się zdecydujesz na tren to szybki i cykl 6tygodni to może nie zdąży napsuć ci zdrowia a efekty jakieś będą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2059
Pisze się brzuch i jelita :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
dsfafa
Pisze się brzuch i jelita :)


I co z tego. Jesteś tu by uczyć pisowni ?
To do szkoły

Kolega wyżej ma rację. Co do trenu
1

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik po nandrolonach.

Wiecej