SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren, a wzdety brzuch

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Brencz_Łorren
Ja bym odstawil tren i nie bawil sie dalej jak juz sa takie problemy. Tren na pewno w tym nie pomaga.



Bo Ty jesteś Brencz Łorren i dołączyłeś do nas dzisiaj wiec może śledź z ukrycia jak narazie i się nie udzielaj albo poszukaj tematu "Twoja chwila prawdy..." i wstaw tam swoje zdjęcia to może jakiś szacuneczek zyskasz a my będziemy wiedzieć z kim mamy do czynienia Brenczu


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 03/02/2018 16:34:30
3

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Natan33 zostałeś nowym królem cietej riposty hehe a tak poważnie też nie wierzę w to, że od trenu w tak krótkim czasie są wzdęcia. Organizm potrzebuje czasu, żeby przestawić się na tłuszcze i pewnie nie nadąża z trawieniem
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks
Natan33
+ do tego probiotyki też by się przydało


Dokladnie

Ostatnio wglebilem sie w temat probiotykow i okazuje sie ze wiekszosc probiotykow dostepnych w aptece mozna sobie o kant dupy...

Od 3 tygodni testuje finskie Biolatte i powiem Wam ze jest mega roznica w dzialaniu w porownaniu nawet do vivomixxa.

Podepne sie pod temat.
Aleks, skorzystam z Twojego doswiadczenia i zakupie Biolatte. Jakie enzymy mozecie polecic do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364284 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668662
Ja biore firmy now
https://sklep.sfd.pl/Now_Super_Enzymes-opis37318.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde nie leży Ci dieta tłuszczowa tnij na węglach i tyle. Jesteś na saa to i z tłuszczem możesz zejść bardzo nisko bez większych konsekwencji.
Tylko że to też takie skakanie z kwiatka na kwiatek, jednak jak nie miałeś problemu z brzuchem na poprzedniej diecie wskocz na nią z powrotem, ewentualnie na aktualnej wymieniaj pojedyncze posiłki obserwując co się dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364284 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668662
Aleks
Natan33
+ do tego probiotyki też by się przydało


Dokladnie

Ostatnio wglebilem sie w temat probiotykow i okazuje sie ze wiekszosc probiotykow dostepnych w aptece mozna sobie o kant dupy...

Od 3 tygodni testuje finskie Biolatte i powiem Wam ze jest mega roznica w dzialaniu w porownaniu nawet do vivomixxa.


Drogawe przy 3 kaps dziennie 300 zl miesiac, ale jak warto to stestuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Aleks
Natan33
+ do tego probiotyki też by się przydało


Dokladnie

Ostatnio wglebilem sie w temat probiotykow i okazuje sie ze wiekszosc probiotykow dostepnych w aptece mozna sobie o kant dupy...

Od 3 tygodni testuje finskie Biolatte i powiem Wam ze jest mega roznica w dzialaniu w porownaniu nawet do vivomixxa.


Drogawe przy 3 kaps dziennie 300 zl miesiac, ale jak warto to stestuje


Dzieki, stestuje firmy NOW. Tu chyba nie mozna wrzucac linkow, ale poszukaj dobrze, bo ja znalazlem Biolatte , gdzie za 60 kapsulek trzeba dac 83 zl. "Biolatte sklep" i wyskakuje na poczatku listy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364284 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668662
No to troche taniej, lecz dawkowanie 3 kap dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Biolatte kupcie w saszetkach, maja prawie 2 x wieksza ilosc bakterii.

enzymy tez lykam z Now'a

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks
Biolatte kupcie w saszetkach, maja prawie 2 x wieksza ilosc bakterii.

enzymy tez lykam z Now'a


Juz kupilem :) Na poczatek 10 saszetek. Kupilem od goscia,ktory sprzedaje tylko tej firmy, twierdzi, ze jest przedstawicielem i byl w Finlandii na szkoleniu. Bylem u niego osobiscie,bo nie mialem czasu,zeby czekac na przesylke. Kupilem tez enzymy tej firmy. Co do bakterii gosc doradzil,ze kupic tez drozdze "boulardi", nie wiem czy mnie wkrecil,ale wydal sie uczciwy, bo myslalem,ze trzeba brac drozdze i bakterie razem i mam towar na 10 dni kuracji, ale sprzedawca wytlumaczyl, ze najpierw przez 10 dni wieczorem drozdze w celu "przygotowania podloza bakteriom", a potem dopiero bakterie rano. Tak wiec mam na 20 dni,a nie 10. Mysle,ze gdyby chcial mnie naciagnac to kazal by zrec wszystko razem i za 10 dni kupic nastepne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik po nandrolonach.

Następny temat

Pomoc przy cyklu

WHEY premium