SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren, a wzdety brzuch

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Również myślę, ze bebechy tego nie przerabiaja. Szkoda, bo miała być to miska typowo na sucha masę mięśniową. Myślisz, że te makro co podałeś nie będzie ciut za małe? U mnie było około 3700kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Dziwne też jest to, że sylwetka naprawdę zaczęła się poprawiać, kable ładnie wyszły, na początku brzuch wyplaszczony, aż tu taka niespodzianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
Wyrzuć płatki owsiane, mialem ten sam problem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Nie ma w ogóle płatków owsianych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Toż chłopaku podaje Tobie makro od którego masz zacząć i jak ogarną się flaki i się przyzwyczaisz do tłuszczy to powoli dodawaj fatu dla podbicia kaloryki.
Zbyt dużo posiłków zjadasz też Tobie mowie.



Zmieniony przez - Natan33 w dniu 30/01/2018 23:15:56
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
to prawda, zapomniałem dodać. 3/4 posiłki maksimum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Natan33
Myślę kolego że masz problemy z trawieniem tego wszystkiego a w szczególności fatu.
Tłuszcze trawimy 8-9 h wiec tak naprawdę to 3 posiłki powinny Tobie wystarczyć.
Zjadasz posiłek i za kilka godzin wrzucasz następny ze sporą ilością tłuszczu i nastpepny...
Twoje flaki tego nie przerabiają, odetnij wszystkiego o połowę i zacznij od nowa.
Białko 120-150g, ww 80g fat 120-150g, spróbuj takiego makro przez tydzień i obserwuj co się dzieje.


Zgadzam się w 100%
Miałem podobny problem jak 1 raz wchodziłem na keto, ale od momentu gdy obciąłem ww do minimum i czułem że jestem w ketozie problem minął, na start jadłem 1:1 b/t 150/150g i <10ww.
Co do tej koncentracji to dziwna sprawa, wiem że jest ciężko do momentu wbicia się w ketozę, ale już po jest zaj**iście. Przynajmniej takie moje odczucia ;)

W moim przypadku są 4 stałe posiłki 8:30 12:30 15:00 i 20:00
Zrób tak jak wyżej koledzy radzą i daj znać czy coś się zmienia. Może to też kwestia kapusty kiszonej ?





Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-01-31 08:13:05

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A długo leci już ta miska? Może tak masz w tym okresie adaptacji do tłuszczy?
Chyba, że to już 3 miesiąc to inna sprawa.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Panowie w ketoze nie wejdę, bo nie jest to typowa tluszczowka, a co do diety rozpoczęła się od 8 stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
na moje oko jest tak: masz problem z koncentracją, bo nie jesteś w ketozie, a tłuszczów masz bardzo mało, powinieneś według mnie up******ić te węgle i wejść w keto, zobaczyć, czy problem minie. Twój organizm dalej szuka źródła energii z węgli, skoro ich dostarczasz tyle, że nie możesz wytworzyć ciał ketonowych, a jest ich za mało do normalnego funkcjonowania. I kiszonki. Chyba, że nie chcesz się słuchać nikogo tutaj to działaj po swojemu i żyj z bebzonem i słabą koncentracją
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik po nandrolonach.

Następny temat

Pomoc przy cyklu

WHEY premium