SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren,OxA,Deca,enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31
1. WIEK: 22
2. WAGA: 90
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 123
-udo: 67
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 6-8
-tłuszcz:0.5-1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:łącznie 3.
-z trzy lata temu prop 30 e2d
-po jakimś czasie po tym susta 1-8 250e3d 8-16 e2d
-5 miesięcy temu tren Ace 100e2d razem z propem około 6 miesięcy w trakcie 100 tury przed treningiem 4 tab kończąc solo propem ostatni tyg hcg w trakcie cyklu trochę za późno ale gdzieś w 3 było bite 500iu co tyg

8. TRENING: split 5-4x tyg
9. CEL CYKLU: sucha masa rozbudowa klatki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 5 miesięcy temu plan N wjazd za około 2 miech
11. POZIOM BF%: na off z 11
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobre chociaż czasem przez dłuższy czas mam mniejszą chęć na jedzenie np z tyg czasem miesiąc a potem wraca do normy
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140 2x
-martwy ciąg: 170
-przysiad: 150

WITAM SKONCZYLEM 5 MIESIĘCY TEMU CYKL I CHCIAŁBYM TERAZ ROZPLANOWAC NOWY W MAJU.
A więc tak wyżej wymienione środki w temacie chciałbym stosować 12 Max 16 tyg chciałbym zbudować dobrą suchą masę z poprawą ogólnej.Myślałem początkowo o zupełnie czymś nowym i sprawdzeniem teorii gościa w jakiś sposób łącząc 3 środki wykluczając jeden z nich biorąc pod uwagę ze testo enan gep byłby nisko hmm 250 e7d a trenu długiego z gepa zaczynając 100 e2d konczac 500-600 mg tyg dostosowujac dawki tescia.wsadzajac myślę w to z 300 tab 10mg oxy 60mg dziennie a deca raczej juz odpada chociaz jestem sklonny zamienic ja za oxe bo slyszalem ze oxa moze byc nieorczuwalna i nie dac za dużo na trenie efektów.Co do tego ze za mało teścia do trena to też byłem tego zwolennikiem ale poczytałem coś tam o wchłanianie testo i trena i zrozumiałem to w ten sposób ze za dużą dawką testo zabiera miejsce w receptorach czy gdzie tam miejsce dla trena i słabiej kopię rzeciez nawet są cykle na trenie solo z metą ze meta niweluje skutki brania go solo psychicznie.Jak Wy to widzicie i jak byście to ukladali ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
test tren master i t3 tak bym to zrobił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy kontakt z EPISTANE - rady,opinie

Wiecej