SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trefny strzał......Co i jak teraz??????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 375
Witam,
Jestem po 4-tym strzale testa propka. Przy tym cyklu postanowiłem bic w uda. No i postanowiłem tak zrobiłem. Tylko tym razem poszło coś nie tak. Wbiłem igłę odciągnąłem tłoczek i zacząłem puszczac sok. Po strzałe miałem masakre. Nagłe cały zalałem się potem. Później prawie nie widziałem na oczy i byłem bardzo bliski stracenia przytomności. Moje katorgi trwały ok 7 min potem powoli zacząłem wracac do życia. Podejrzewam, że trafiłem w żyłę ale po odciągnięciu tłoczka krwi nie było. Trochę się wydygałem i teraz zastanawiam się co dalej. Chce dokończyc cykl ale wiem też, że przy następnym strzale będe się mega spinał żeby wszysto poszło ok i to nie dobrze, żeby na spięciu się kuc. Czy ktoś wie co powinien zrobic albo jaka może byc przyczyna takie beznadziejnego samopoczucia po strzale??

"Cechą człowieka jest pęd ku wielkości"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
prezes3 pisz do rzeczy a nie *******isz bo w lampe

Zmieniony przez - N.W.S w dniu 2011-02-13 18:37:58

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
zdarza sie czasem, pewnie troche oleju dostalo sie do krwioobiegu - zdrowa wytrenowana osoba o duzej masie nie zejdzie od tego

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
wow ale pocieszenie XD

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
troche przeyebane ale jak zyjesz teraz i jest dobrze to bedzie dobrze, takie rzeczy sie gadaja, przy nastepnym strzale zacisnij zeby i wbijaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Niech ktoś bardziej doświadczony Cię walnie. Względnie znieczul się alkoholem i sam strzel

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Trzymaj porzadnie strzykawke, odciagaj tloczek co kazdy ml i ryzyko bedzie minimalne. Podstawa to pewna reka i nie stresowac sie. Podejrzewam tez ze masz slabo zbudowane nogi(duzy bf, slabo rozbudowana masa miesni) Idealnie jak noga ma wiecej niz 70cm a fałda ze skory kilka mm, dodatkowo dobra waskularyzacja uniemozliwia poprzebijanie tych naczyn tuz przy powierzchni bo widzisz gdzie bijesz a miesien jest jak oklejony folia...analogicznie jak masz duzo fatu i malo miesa to trafiasz ciagle tam gdzie nei trzeba

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-01-31 19:43:00

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
*******nie jak bys trafil w zyle to raczej bys tu nie pisal

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Jakie igły masz ? Spróbuj o długości 40mm.

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
albo juz nic

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-01-31 19:52:31

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 375
Mam igły 30mm. Bicie w pośladki jest chyba pod tym względem dużo bardziej bezpieczne?
Powiem szczerze, że pierwszy raz miałem takie coś i trochę a nawet bardzo się przestraszyłem. Ale podsumowując po tych objawach wychodzi ewidentnie, brak doświadczenia bicia w cokolwiek innego niż pośladki. Czyli zapomniec o tym i ostrożnie bic dalej?

"Cechą człowieka jest pęd ku wielkości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2490
ile tego teścia wbijałeś?

słyszałem, że dawka śmiertelna to 3-4 ml substancji oleistej w krwiobiegu
przy mniejszych właśnie to co doświadczyłeś - tachykardia, ból głowy, problem z oddechem... przechodzi po ok 10 min


ja bym bił dalej, ewentualnie jak się bardzo boisz to rozbij te dawki na mniejsze, 0,5 ml i po 10 minutach następne pół... jak już trafisz na żyłę czy naczynko to nie będziesz miał aż takich mocnych jazd

Zmieniony przez - PrzyCinak w dniu 2011-01-31 20:18:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny, czyli jak zwykle przyklad cyklu.

Następny temat

Ile max propa? + PROBLEM Z LIBIDO

WHEY premium