SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec creatine!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Brałem różne kreatynyny np. z megabolu , olimp , naurell i zadna niepodziałała tak dobrze jak z "treca" a w dodatku jes tania 49zł 250g. Naprawde polecam (dodawajcie doniej duzo glukozy około 20-30g). Teraz kupiłem sobie Glutamine tej firmy 200g pepyd L-glutamie za 42zl, to sie opłaca!

Pawcio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Icesternik: sklep gdzie mozesz znalesc ceny Treca masz pod stronom http://priv.ciechnet.pl/dso/ a ceny amerkanskich firm pod stronkom www.kulturystyka.tv LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wreszcie ktos napisal pochlebana opinie o firmie ktorej suplementy sa dosc zadko zachwalane przez forumawiczow - "dlatego ze nowa firma to znaczy ze be":)
Moze jeszcze ktos uzywal suplementow tej firmy (konkretnie kreatyny) pochwalcie sie efektami badz ich brakiem!
PSmam tylko nadzieje, ze nie jestes jakims przedstawicielem TRECA

Rector
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Niejestem zadnym przedstawicielem Treca. Poszedłem do sklepu z odżywkami , chciałem kupic kreatyne z Megabola, ale gosciu który tam sprzedawał polecił mi wlasnie treca , mówił ze jest ona chwalona przez wilu kupujących i ze uzyskam poniej leprze efekty jak po megabolu i sie nie mylił.Teraz zaczołem brac glutamine z treca , zobaczymy jak podziała.Ta firma jest naprawde cool "tanio a dobrze" Pozdrawiam!

Pawcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Tez sie ostatnio zastanawialem nad tom Treca ale jednak HDT is the best. Wogule to mysle ze te amerykanskie som wiele lepsze, bo jzu testowalem hi techa i olimpa ( z tych naszych) no i efekty dobre, ale to nie jest to czego oczekiwalem LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja biore na serie 63kg a wycisne około 80 kg. waże 68kg.
Cwice od 11 mieśięcy.Nigdy nie sosowałem sterydów.

"Siła woli to potęga!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
ja tez bylem w tym samym sklepie
i zakupilem kiedys tego Treca
i nia mnie osobiscie nic nie podzialala

kiedys mialem HI TECa i to sie czulo
a teraz lipa

wole dolozyc kasy i kupic cos lepszego


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Paweł1983 LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 523
Paweł spójż na siebie! Nikt w życiu by nie pomyślał, że ty w ogóle na siłownie chodzisz, a o sterydach nawet nie wspomnę!!! Ale liczy się zapał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna treca jest naprawde dobra i po przystępnej
cenie


anapolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GDZIE MOZNA ZOBACZYC JAKIS KATALOG TRECA ---ALBO JAKIS AMERYKANSKICH FIRM
?????????
DZIEKI

pawlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kreatyna Treca jest o.k. Szczególnie ta mikrorozdrobniona.
Ale glutaminą nie zawracaj sobie głowy. To peptyd glutaminowy - tani produkt wypełniający. Dokładniej to opisałem w poście "Jaka glutamina"

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK BIERZECIE KREATYNE??

Następny temat

Dibencozide

WHEY premium