SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - ZMA original

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42886

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


ZMA ORGINAL to preparat o potwierdzonej skuteczności, zawierający w składzie minerały, które usprawniają i przyspieszają przebieg procesów anabolicznych.

ZMA ORGINAL stosowany zgodnie zaleceniami producenta, wspomaga osiągnięcie następujących efektów:
- szybsze przyrosty beztłuszczowej masy ciała
- poprawę wyników sportowych: wzrost wytrzymałości mięśni, a także ich siły
- dużo sprawniejsze procesy regeneracyjne: naprawa mikrouszkodzeń włókien mięśniowych zachodzić będzie znacznie wydajniej i szybciej
- skuteczne przeciwdziałanie procesom katabolizmu
- poprawia samopoczucie i nastrój, a także ułatwia zasypianie i zapewnia spokojny, głęboki sen

ZMA ORGINAL wg zapewnień właściciela patentu pozwala na zwiększenie wytwarzania testosteronu, a tym samym nasila znacznie efektwność procesów anabolicznych. Poprawia wytrzymałość organizmu na obciążenia - nie tylko fizyczne, ale również psychiczne. Ułatwiając nocną regenerację przyczynia się do poprawy nastroju, sprawi, że w ciągu dnia będziesz posiadał większy poziom energii i mocy do podjęcia nawet najtrudniejszych wyzwań.

ZMA ORGINAL zawiera optymalne proporcje magnezu, cynku i witaminyB6. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością i zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zawartość w 1 kap. /960mg/:
Asparaginian cynku - 10 mg,
Asparaginian magnezu - 150 mg,
Witamina B6 - 3,5 mg,

Wartość energetyczna w 100 g: - 10,75kJ / 2,53kcal,

Skład: cynk w kompleksie z L-metioniną, asparaginian cynku, asparaginian magnezu, witamina B6, kapsułka żelatynowa (żelatyna wołowa).

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
ZMA należy stosować w ilości 3 kapsułek dziennie na pusty żołądek od 30-60 min przed snem.

Należy unikać stosowania równocześnie innych preparatów witaminowych oraz suplementów zawierających wapń, ponieważ wapń utrudnia przyswajanie cynku przez organizm.

Surowiec importowany jest z amerykańskiego laboratorium Metabolic Technologies Inc.




SKLEP
https://sklep.sfd.pl/Trec_ZMA_original-opis35265.html


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-09-01 21:28:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Co to jest ZMA to akurat wiem... chodziło mi raczej o dawkowanie razem z Tribulonem :)

Zmieniony przez - NieLot w dniu 2013-02-18 15:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
A ja mam pytanie. Pisze, że nie powinno się go brać przed 21 rokiem życia. Ja mam 19. Co się stanie jeśli zacznę go brać? Jakie są negatywne konsekwencje?
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Nic sie nie stanie.

Masz odpowiednie do tego dzialy zeby zadac pytanie

i mzoesz uzyc wyszukiwarki

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
nic sie nie stanie,szamaj,fajna rzecz.Wyspisz sie.

Swoją drogą zauważyliśćie,że w Trecu w głosowaniach często wypada,ze trec to g****,ale prawie zero odpowiedzi?buehehe ,nie mają rowolizacza na forum jak reszta firm to im konkurencja robi tu koło dupy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
To fajnie. Ale coś kiedyś słyszałem, że organizm w przypadku nadmiaru testosteronu przerabia go na estrogen i są jakieś kłopoty i odwrotny efekt? Oczywiście mogę pisać ******ły :), bo przyznaję się, że się nie znam i dlatego takie pytanie.
pozdr elo19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Polecam ... na mnie dziala za***isccie ... rano wstaje a pala stoi jak dzika przez dlugi czas , wyspany i wypoczety .Smieszne jest to ze ludzie glosuja ze jest to slaby produkt . mialem zma olimpu bo trec mnie nie przekonywal glownie przez glupie dzieci ktore TYLKO OLIMP/UNIVERSAL/DYMATIZE ... kupilem zaryzykowalem TRECA i sie bardzo z tego ciesze bo ma z tego co widze lepszy sklad od zma np OLIMPU POZDRO !

Zmieniony przez - curzon w dniu 2007-09-08 11:33:09

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Jestem zadowolony!!! Naprawdę dobrze się wysypiam i o to chodzi! Muszę wcześnie wstawać, a do pracy jadę 1,5 godz pociągiem, co mnie dodatkowo dobijało. Dlatego zdecydodwałem się spróbować ZMA. Akurat trafiło na TREC'A. I kupię ponownie bo mój koszmar poranny się skończył. Tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Nie rozumiem takiego zachowania kiedy ktos najezdza na Treca albo inna firme nie sprobuje ale gada to jest najsmieszniejsze moja przygoda zaczela sie akurat z Treciem i ciagnie sie juz pare ladnych lat i jest naprawde bardzo zadowolony z produktow jakie Trec wystawia na rynek moge ze spokojem polecac wiem ze sa warte ceny zreszta cene sa rozsadne wmiare a co do ZMA bralem razem z tribulusem bo chcialem sprobowac naprawde dalo rae a libido na najwyzszych obrotach :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 277
hmm :D ja I love Trec :) przekonalem sie do tej firmy :) jest za**** :) krotko mowiac; D hmm no nie powiem nie zawsze mnie stac na ZMA:) wiec zastepuje czesto aptecznym zma (zincas force + filomag b6) ten pierwszy nie zawsze mozna dostac (recepta) ale :P da rade nakrecic :) ale fakt:D za********** sie spi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8472
polecam :) nigdy nie brałem tego typu suplementów, więc efekty były bardzo widoczne. długi i głęboki sen, stojąca pała i chęć na bzykanie :D wypaśne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Vital Stack

Następny temat

Trec - Dibencozide Force caps

WHEY premium