SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Titan Mass

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13628

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Trec - Titan Mass - 2270g

TITAN MASS to produkt węglowodanowo-białkowy, który wzbogacony została także o substancje ułatwiające pozyskiwanie energii z tkanki tłuszczowej. Adresowany jest do sportowców i osób prowadzących intensywny tryb życia, którym zależy na szybkich przyrostach beztłuszczowej masy ciała.

TITAN MASS oprócz szybkoprzyswjalnych weglwodanów i białek o optymalnych proporcjach pomiędzy poszczególnymi aminokwasami, zawiera w składzie substancje regulujące metabolizm węglowodanów i tłuszczy. Do związków tych należą inozytol, kwas ALA oraz siarczan wanadu i chrom. Pozwalają one na efektywniejsze pozyskanie tkanki tłuszczowej do celów energetycznych.

TITAN MASS
-umożliwia szybkie rozbudowanie beztłuszczowej masy ciała
- sprzyja redukowaniu zbędnej tkanki tłuszczowej
- zwiększa efektywność procesów anabolicznych
- pomaga w osiąganiu lepszych wyników sportowych

TITAN MASS posiada formułę o przedłużonym działaniu - długotrwale zapobiega procesom katabolicznym . Dodatek witamin i minerałów umożliwia prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

TITAN MASS nie obciąża układu pokarmowego - został wzbogacony o specjalne enzymy trawienne (papainę oraz bromelainę). Występuje w 2 wariantach smakowych: wanilia i czekolada.

Sposób użycia:
Osoby obciążone wysiłkiem fizycznym powinny przyjmować preparat przynajmniej
2 razy dziennie. Porcje 70g preparatu zmieszanego z wodą lub mlekiem należy przyjąć najpóźniej 30-40 min po treningu. Druga porcja (60g) zalecana jest
w godzinach dopołudniowych jako uzupełnienie diety w dodatkową porcję energii i składników odżywczych.

Uwaga! Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć porcje produktu. Jedna płaska miarka (50cc) to 25g produktu.

Skład w 100g produktu:
-45g węglowodanów
-36g białka
-2g tłuszczu

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-04 19:21:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Siema wszystkim,

mam pytanie do tych co juz uzywali trec titana - czy ten produkt jest skuteczny, czy daje mase ogolna np faldy na brzuchu czy raczej miesniowa zakladajac plan treningowy 3 x w tygodniu silownia z planu weidera. Czy wystepuja po tym skutki uboczne typu biegunka, zmiany na skorze, wymioty ??? Czy inne produkty trec np whey100 lub isolite sa warte kupienia? Nie interesuje mnie smak i walory zapachowe ww suplementow.Z gory dzieki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196
Witam pisać cos jak Titan bo mam zamiar kupic 4.5kh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 476
ja to samo co kolega powyzej zastanawiam sie nad tym ale nie ma opinii i troche lipa////
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
To wszamał ktoś juz w koncu?? bo ja podobnie sie przymierzam do kupna ii czkema na cos pozytywnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
eLlo kupiłęm 4.5kg titan mass i za tydzień zaczynam kuracje wiec moge wyrazic opinie 8 grudnia xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
ooo to za***i... akurat cos kolo grudnia zamierzam zaczynac xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
zjadlem juz 2kg i mogl bym zaczac wyklinac bo to wielka hu**ia szkoda kasy trzeba samemu cwiczyc i tyle heh jeszcze 2kg zostalo wydalem ponad 320pln i w błoto nie polecam nieczego z treci itd heh i niech kingodin czy jak mu tam sie nie odzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
bo kupsko wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
a co TY myslisz ze od samego gainera urosniesz? poczytaj troche a pozniej komentuj

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Panowie przetestowałem tego Titana i na mnie podziałał bardzo dobrze. W masie przybyło z 3kg przez nie cały miesiąc. Jestem jednym z tych którym ciężko nabrać masy wiec jestem bardzo zadowolony, na dodatek w siłę ładnie poszło. Wg mnie dobry gainerek tylko troszkę drogi.

>>>Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji (SPAP) RULEZ !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
buhahahahaha heneks 'trzeba samemu cwiczyc'
hahahaha, omg po raz 1 takeigo idiotę widze, myslal ze na samym gainerze zmasuje xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Pro Genic

Następny temat

Trec - Whey Genic

WHEY premium