SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Reactor pro 3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6746

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC Reactor pro 3





OPIS:

REACTOR pro 3 to unikalny suplement zwiększający zdolności wysiłkowe organizmu. Maksymalizuje on zarówno procesy anaboliczne, jak i ergogeniczne. Polecany jest wszystkim sportowcom, którym zależy na osiągnięciu odczuwalnej poprawy formy fizycznej.

REACTOR pro 3 zwiększa wydajność procesów energetycznych - maksymalizuje produkcję ATP, dzięki czemu wzrasta siła i wytrzymałość mięśni na obciążenia. Stosowanie tego preparatu zgodnie z zaleceniami producenta, umożliwia znaczną intensyfikację podejmowanego wysiłku fizycznego.

REACTOR pro 3 umożliwia stworzenie odpowiedniego środowska dla syntezy białek mięśniowych: stymuluje wydzielanie anabolicznych hormonów, a także zaopatruje komórki mięśniowe w odpowiednie substancje aktywne.

REACTOR pro 3 odczuwalnie poprawia wydolność organizmu, a także usprawnia regenerację włókien mięśniowych uszkodzonych pod wpływem intensywnego treningu. Sprawność procesów regeneracyjnych przekłada się na tempo przyrostu beztłuszczowej masy ciała.

REACTOR pro 3 zawiera w składzie niezwykle skuteczną formę kreatyny - jabłczan, a także substancje wspomagające i uzupełniające jej aktywność, co pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów.

Wartość odżywcza kapsułki 800mg:
- Białko 0.12 g
- Węglowodany 0.32 g
- Tłuszcz 0 g
- jabłczan kreatyny 420 mg
- inozyna 210 mg
- ryboza 105 mg

Wartość energetyczna 1 kapsułki 800mg: 7.48 kJ / 1.76 kcal,
Skład: jabłczan kreatyny, inozyna, ryboza, stearynian magnezu-substancja przeciwzbrylająca, żelatyna wieprzowa (składnik kapsułki).

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
W dni treningowe. 2-3 kap. przed śniadaniem, 4-5 kap. 30min przed treningiem ,4-5 kap. bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: 3 x 3-4 kap dziennie 30 min przed posiłkami.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-04 16:51:09

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-04 16:51:52

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:33:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Właśnie zaczynam brać reaktor, tylko jak zobaczyłem na ulotce to w 1 tbsie jest 400mg j. kreatyny i to mnie zdziwiło troszkę. Do tej pory brałem terc 1250 cm3 a on w jednym tabsie ma 1400 mg. Więc biorąc 9 tabsów rekatora dziennie w dni treningowe daje to 3600 mg a jak brałem trec 1250cm3 to było 12600 ( brałem 3 x 3 dziennie). I pomyślałem, żeby lepiej wymieszać jedno z drugim. Teraz biorę 3 razy dziennie w dni treningowe, 3 tabsy reaktora (1200mg j.kreatyny) plus 2 tabsy terc 1250cm3 ( 2800mg j.kreatyny) daje to 4000 mg j. kreatyny na raz a x3 dziennie to jem. Różnica w dawkach jest niewielka, tylko pompa jest jakby mniejsza po tym reaktorze niż po samej kreatynie, za to wytrzymałość na plus. Więc mam pytanie do kogoś kumatego, można tak mieszać coś z kreatyną z kreatyną czy brać 12 tabsów reaktora a odstawić 1250cm3 ?

Zmieniony przez - delta666 w dniu 2015-04-03 22:57:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73
mialem na nim pierwszy cykl na kreatynie ciezko stwierdzic czy super kupie lepiej niz inne kreatyny ale przyznam duzy wzrost sily :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
ogólnie polecam...
głównie mi poszło na siłe chodź 2cm w łapie na 2 cyklu to całkiem nieźle... z tym ze połączyłem go z mono itd I oczywiście dietka, dietka...
fajny ale troszku drogi

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
a pompuje troche?? bo pisze że może wystapić na treningu zwiększone ukrwienie mieśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2144
Kompletna lipa... w ogole na mnie nie podzialalo

www.pajacyk.pl 

bla bla bla

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1103
straszna lipa nie polecam

"Świat jest nasz czas oswoić się z tą myślą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Polecam brałem i jestem bardzo zadowolony z Reactora cenowo tez wporzadku siła poszła konkretnie i do tego masa polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 191
Chlopaki ja mialem 2 cykle na reaktorze i az buty wyrywa, ostra pompa, oczywiscie zalezy od organizmu. dla mnie super, cwiczylem grzbiet to bic mi az wybuchal :D polecam aha, a produkt podobny czyli cm3 tez stosowalem i nie mam polotu do reaktora. cm3 to sam jabczan, nic poza tym.

fit is life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem i jestem bardzo zadowolony zarówno siłowo jak i obwodowo (12 kg na główne partje i ok 2,5 cm w łapie ,jednak jest to kwestia indywidualna) ale słyszałem ze CM3 jest o niebo lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Ja w tym momencie mam 360 kaps. biore po 12 dziennie i szczerze mowiac po tygodniu czuje juz zmiany z ktorych jestem zadowolony jak skoncze cały cykl zzdam relacje pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
bralem go kiedys i bylem bardzo zadowolony sila poszlo duzo do przodu

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Perfect Whey Protein (smak naturalny)

Następny temat

Trec - Speed 8

WHEY premium