SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Nitrobolon Energizer

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62180

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Trec Nitrobolon Energized - 550 g / 1100 gram






OPIS PRODUKTU

NITROBOLON ENERGIZER to wysokiej jakości preparat przeznaczony dla sportowców, należący do grupy, tzw. stacków przedtreningowych. Umożliwia znaczną poprawę osiąganych wyników sportowych. Zwiększa wytrzymałość mięśni na przeciążenia, dodaje energii i mocy, a także maksymalizuje procesy anaboliczne zachodzące w organizmie osoby poddanej intensywnemu wysiłkowi fizycznemu.

NITROBOLON ENERGIZER zawiera kompleks składników, które uzupełniają swe działanie i gwarantują osiąganie najlepszych rezultatów. Do związków tych należą:

-Matriks kreatynowy - odpowiednio skomponowany zwiększa efektywność anabolizmu, pozwala na szybse przyrosty parametrów treningowych

-Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) - poprawiają bilans azotowy, a także skutecznie chronią organizm przed katabolizmem i zwiększają skuteczność mechanizmów regeneracyjnych

-Boostery tlenku azotu (NO) - pozwalają na zwiększenie stopnia dotlenienienia i odżywienia mięśni; gwarantują efektywniejszy substancji transport substancji niezbędnych do rozwoju tkanki mieśniowej

-Pozostałe - należą tu związki oddziałujące na układ nerwowy; z jednej strony dodają mnóstwo energii do podjęcia wytężonego wysiłku fizycznego, a z drugiej poprawiają koncentrację i sprawności intelektualne


Sposób użycia:

W dni treningowe: 2 x dziennie po jednej porcji (28g). I porcja 30 min przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja (28g) 30 min przed pierwszym posiłkiem.

Preparat należy stosować na czczo. Jednorazową porcje preparatu (28g) należy rozpuścić w 400ml wody i natychmiast po przygotowaniu napoju wypić. W celu zwiększenia siły działania preparatu należy spożywać dodatkowo około 3 litry płynów dziennie (najlepiej wody). Unikać łączenia preparatu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko (minimalny odstęp między porcjami to 30 min). Produkt może ulegać zbryleniu jest to naturalny proces spowodowany higroskopijnością cząsteczek AAKG. Nie wpływa to w żaden sposób na pogorszenie właściwości preparatu. Uwaga! W opakowaniu znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć jednorazową porcje preparatu (40cc na podziałce miarki to 28g NITROBOLON’u ENERGIZER).

Skład:




Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-03 21:45:52

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:27:35

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 61
Witam

Zamówiłem ostatnio Trec - NitroBolon Energizer 1100g.
Ważę 74kg i mam 188 cm wzrostu.

Mam pytanie czy mógłbym łączyć to z Scitec Nutrition 100% Whey Protein ?
Jeżeli pytanie takie już kiedyś padło to z góry przepraszam.

Zmieniony przez - Pawel888k w dniu 2013-07-30 14:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
stosowal ktos bo jestem ciekaw??

Harder,better,faster,stronger

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 907
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
mnie sie podoba - pompa na treningu jest, pobudzenie ok , smak fajny :) cyklu jeszcze nie skonczylem , jeszcze 4,5 tygodnia ale narazie jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
świetny, mam ponad 8 lat stażu i sporo zeżartych supli , dawno mnie cos tak nie trzepnęlo

nt 25g/ed w ciągu dnia
t 2x 25g ed + 6caps aakg trec do porcji treningowej, druga w ciągu dnia

rewelacyjny w połaczeniu z aakg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15063
jak cię kpie nitrobolon... to kup sobie no-xplode z bsn.... zobaczysz co to jest trzepniecie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
mlodyW- Ile masz gramów tego nitro? Skoro zostało Ci jeszcze na około 4,5tygodnia? Jak podzieliłeś dawki? :)

AZAZEL- czyli w dni treningowe dozyczasz jeszcze 12kapsół aakg na dziń? Na ile masz rozłozony cykl i ile wszystkiego kupiłeś ile gram Nitro i ile kapsół aakg:)

Hehe jo zamierzam zrobić cylk teraz i niewiem własnie czy wybrać NITRO II czy te nowe energiczne;) heh

Dodam tylko ze cykl bedzie na mase, wiec czy po nowym nitro pujdzie amsa tez czy tylko, siła energiczna i pompa podczas trenienu? chodzi mi o mase:) pozdro

Zmieniony przez - Ecik1990 w dniu 2008-01-26 18:54:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
Mam nitro 550g. biore razem z mono. troche przeliczylem sie z tym cyklem ..wyjdzie krotszy maks 5 tygodni.
DNT 5g mono na czczo 5g mono w czasie treningu
DT 5g mono na czczo , 30 minut przed treningiem 1 porcja nitro (28g), bezposrednio po treningu 1/2 porcji nitro.
Jak będziesz miał dobrą diete to czemu miała by Ci masa nie pójść? zresztą nie jest to dział od tego, Ja nitro sobie zachwalam , efekty są bardzo dobre.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
no ok dzieki:) a jakie masz mono i ile g ze Ci starcza mniejwiecej z nowym nitro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
mono z bx 300g.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1309
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - AAKG HardCore

Następny temat

Trec - Digest Plus

WHEY premium