SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - NitroBolon

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26557

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC NitroBolon





OPIS:

NITROBOLON to innowacyjny produkt, przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych, którym zależy na jak najszybszym osiągnięciu jak najlepszej formy fizycznej. Stosowanie tego preparatu pozwoli na zintensyfikowanie treningów i błyskawiczną poprawę takich parametrów, jak siła czy wytrzymałość mięśni.

NITROBOLON umożliwia skuteczne zabezpieczenie organizmu przed efektem działania katabolizmu. Zawiera w składzie substancje zwiększające bilans azotowy organizmu (alfa-keto-glutaran argininy oraz jabłczan argininy), które stymulują organizm do wytwarzania zwiększonych ilości tlenku azotu (NO). Pozwala to na polepszenie efektywności transportu wewnątrzustrojowego - mięśnie zostaną szybciej zaopatrzone w tlen i związki aktywne umożliwiające im rozwój. Wzmożona synteza tlenku azotu (NO) objawia się także, tym iż żyły staną się bardziej widoczne, a mięśnie napompowane.

NITROBOLON posiada w składzie również jabłczan cytruliny - związek poprawiający bilans energetyczny organizmu. Stymuluje on wzmożoną syntezę ATP, który jest niezbędnym paliwem warunkującym rozwój komórek mięśniowych.

NITROBOLON dla wzmocnienia działania antykataboliczno-anabolicznego został wzbogacony w optymalną ilość - estru kreatyny HCL. Jest to związek, który dzięki swojej stabilności i doskonałej przyswajalności, pozwala na maksymalne wykorzystanie wszystkich właściwości kreatyny - i to w największym stopniu.

Skład w jednej porcji (4 kapsułki):
Nitric Oxide Amplifier Proprietary Blend 2700 mg:
Diarginine Malate (jabłczan argininy), Creatine Ethyl Ester HCl (ester kreatyny), Citruline Malate (jabłczan cytruliny), Chlorowodorek L-Argininy (L-Arginine HydroChloride)

Sposób użycia:
4 - 12 kapsułek na dobę, przede wszystkim przed treningiem (2 - 8 cps), i po treningu 2 - 4cps, i/lub rano i/lub przed snem.

Należy wypijać ok. 4,5 l wody dziennie


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-03 21:41:26

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:26:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 621
brałem to i byłem zadowolony ale to był mój pierwszy stak dzisiaj jak już to raczej nitro 2
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 136
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
nitro - no booster
nitro II - stak kreatynowy
A to jest rożnica
Osobiście brałem nitro .Fajnie pompuje ale są lepsze np.WB,PJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Kompletnie nie udany suplement, dopiero przy (sporym) zwiekszeniu dawek zaczalem cos czuc...

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
suplement ogolnie kiepski... po skonczonym cylku "czar pryska" ... tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1322
mi działanie sie podoba, nie wiem czy czar prysnie bo nie skonczylem jeszcze cyklu, lecz nie trzeba zwiekszac dawek aby ciagle czuc pompe

Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419
Brałem i nie uwazam tego za dobry produkt godny polecenia... u mnie byla slaba pompa i szybko schodzi ogolnie nic dzieki temu nie zyskałem jedynie stracilem kase ktora moglem zainwestowac w cos lepszego ale czlowiek uczy sie na bledach :)

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 907
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Night Protein Blend

Następny temat

Trec - NitroBolon II powder

WHEY premium