SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Max Carb

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33663

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC Max Carb




Opis:

MAXCARB stanowi doskonałe źródło energii - pozwala niwelować uczucie zmęczenia i znacznie opóźniać powstawanie jego fizycznych objawów. Produkt ten szczególnie polecany jest sportowcom dyscyplin wytrzymałościowych, siłowych i szybkościowych. Umożliwia przeprowadzenie wysiłku fizycznego z większa intensywnością. Może być również stosowany przez osoby prowadzące aktywny tryb życia - niekoniecznie związany ze sportem.

MAXCARB zawiera w składzie zarówno węglowodany proste, jak i złożone (maltodekstryny), a także kompleks mineralny ( sód, potas, magnez, wapń), który pozwala na uzupełnienie poziomu elektrolitów.

MAXCARB stosowany wg energetycznych braków:
- zapobiega wyczerpaniu i dodaje długotrwałej mocy do podjęcia wysiłku
- przeciwdziała procesom katabolizmu
- chroni organizm przed skutkami niedoboru elektrolitów
- gasi pragnienie na długi czas
- umożliwia przeprowadzanie procesów anabolicznych
- poprwia jakość procesów regeneracyjnych

MAXCARB ma postać proszku, który należy rozpuścić w odpowiedniej ilości wody. Ze względu na bardzo dobrą przyswajalność nie wywołuje uczucia ciężkości, ani nie powoduje problemów gastrycznych.

MAXCARB posiada niezwykle orzeźwiając warianty smakowe do wyboru: cytrynowy, pomarańczowy i brzoskwiniowy. Moze być stosowany zarówno jako napój hiperoniczny, izotoniczny jak i hipotoniczny.

Wartość odżywcza w 100 g:
- Białko 0 g,
- Węglowodany 95,71 g,
- Tłuszcz 0 g,
- Sód 0,7 g,
- Wapń 400 mg, 50% (RDA - zalecenego dziennego spożycia)
- Potas 200 mg,
- Magnez 150 mg, 50% (RDA - zalecenego dziennego spożycia)

Wartość energetyczna w 100 g: 1627 kJ / 383 kcal.
Skład: hydrolizat węglowodanów o różnych współczynnikach glikogenicznych, kwasek cytrynowy jednowodny, aromat cytrynowy identycznie naturalny.

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Max Carb spożywa się w formie napoju. W zależności od zapotrzebowania organizmu można przygotować roztwór:

Hipertoniczny - stosuje się go w okresach odnowy powysiłkowej w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu. Napój o w/w stężeniu wspomaga również rozwój masy mięśniowej u osób o wzmożonej przemianie materii. Należy go spożywać pomiędzy posiłkami w dni treningowe i nietreningowe.
W celu przygotowania napoju hipertonicznego należy rozpuścić Max Carb w proporcji: 15g preparatu na 100ml schłodzonej wody ( np.: 75g na 500ml wody)

Izotoniczny - nadaje się idealnie do szybkiego wyrównania strat energetycznych oraz wodnoelektrolitowych powstałych podczas wysiłku fizycznego. Stosuje się go przed, w trakcie oraz po treningu.
W celu przygotowania napoju izotonicznego należy rozpuścić Max Carb w proporcji : 10g preparatu na 100ml schłodzonej wody (np.: 50g na 500ml wody)

Hipotoniczny - w napojach hipotonicznych zawarte ilości węglowodanów, oraz soli mineralnych wchłaniają się szybciej do organizmu niż w innych roztworach. Dlatego też napój taki skutecznie działa w okresach intensywnych ćwiczeń, w których przerwy pomiędzy kolejnymi wysiłkami są bardzo krótkie np.: podczas zawodów, meczu czy startu.
W celu przygotowania napoju hipotonicznego należy rozpuścić Max Carb w proporcji: 5g preparatu na 100ml schłodzonej wody ( np.: 25g na 500ml wody)



Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-03 20:37:04

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:22:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Miałem smak cytrynowy i był bardzo dobry. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja też miałem cytryne ale mi nie smakowała

jak widac to kwestia gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
piłem cytryne - smak 8/10

rozpuszczalnosc srednia ale nie było z nią wiekszych problemów

cena rozsądna, ładne opakowanie.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Pilem Pomarancze
Smak jak dla mnie ok , rozpuszczalnosc srednia

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
pijam tylko te z treca.

jakos tak od poczatku mi sie zakodowało- wszystko mi pasi więc po co zmieniac

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Dla mnie smak pomarańczowy bomba- biogenix a szczególnie olimp nie dorasta mu do pięt
Gdyby jeszcze Trec wprowadził folie kilogramowe w cenie 20 zł.
Niestety 28 za kg. to trochę dużo.
OCENA: 5+

Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-11-08 09:59:14

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Zdecydowanie smak pomarańczowy lepszy od cytrynki.

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Jak wyżej, pomarańczka miodzio, rozpuszczalność średnia, ale bez problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
cytrynka pychotka, rozpuszczalność dobra-nie ma żadnych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4048
smak dobry, ladne opakowanie, bez problemow z rozpusczalnoscia. Polecam

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Mass XXL

Następny temat

Trec - Mega Mineral pack

WHEY premium