SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Magnum 8000

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80654

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC Magnum 8000



Opis:


MAGNUM 8000 to preparat wspomagający i przyspieszający zwiększanie beztłuszczowej masy ciała. Przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców (np. dla kulturystów), ale również dla tych, którzy posiadają trudności z przybraniem na wadze lub posiadającym zwiększone zapotrzebowanie na substancje odżywcze.

MAGNUM 8000 przyjmowany według zapotrzebowania organizmu umożliwia:
- gwałtowny przyrost beztłuszczowej masy ciała
-zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni
- ulepszenie mechanizmów regeneracji powysiłkowej
- skuteczne przeciwdziałanie katabolizmowi

MAGNUM 8000 zawiera w składzie szybkowchłanialne i łatwo przyswajalne węglowodany, białko o optymalnym aminogramie, a także olej MCT - źródło doskonałej jakości energii w postaci naturalnych kwasów tłuszczowych.

MAGNUM 8000 w celu optymalizowania procesów tj., rozbudowa suchej masy ciała czy wzrost siły i wytrzymałości , produkt ten został wzbogacony o kreatynę - substancję niesterydową o najsilniejszych właściwościach antykataboliczno- anabolicznych.

MAGNUM 8000 jest łatwy do przygotowania, szybko się rozpuszcza. Posiada następujące warianty smakowe do wyboru: bananowy, karmelowo-waniliowy oraz czekoladowy.

Wartość odżywcza w 100 g:
Białko 13,0g,
Węglowodany 77,31g,
Tłuszcz 2,15g,
Kreatyna 4,0g,
Olej MCT 2,0g

Wartość energetyczna w 100 g: 1615 kJ/381 kcal.

Skład: : maltodekstryna, białko (koncentrat białka serwatkowego, białko mleka, kazeinian wapnia), dekstroza, kreatyna, olej MCT, premiks witaminowy (witaminy: E, B1, B2, B6, B12, B5, B3, H, C, folacyna).

Składniki pomocnicze:
skrobia modyfikowana- substancja wzmacniająca smak, aromat smakowy -identycznie naturalny, cyklaminian sodu, sacharynian sodu- substancje słodzące, beta karoten 1% - substancja barwiąca.

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Zalecana dawka dzienna to około 200g - 300 g. Preparat należy stosować najlepiej w dawkach podzielonych 3-4 razy dziennie po 70-100 g preparatu. Jednorazową porcję należy dokładnie rozmieszać z 250 ml mleka lub wody używając do tego szejkera lub miksera.
W dni treningowe: Jedna porcja 1,5 godziny przed treningiem druga do 0,5 godziny po treningu. Pozostałe porcje najlepiej spożywać pomiędzy posiłkami.
W dni nietreningowe: 3-4 razy dziennie pomiędzy posiłkami.

Uwaga!
Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, wg której można precyzyjnie odmierzyć porcje produktu: podziałka 10cc = 6g preparatu Magnum 8000, czyli pełna miarka 50cc = 30g produktu.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu.

Zmieniony przez - leksykon w dniu 2010-11-02 19:46:58

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:20:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Dostałem paczke tej odzyweczki w prezencie, biore ja od tygodnia z tym ze przez tydzien bralem mniejsza ilosc niz podana przez producenta... Po skonczonym cyklu powiem czy byly dobre efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Cena:Bardzo Dobra
Jakos:Słaba
Smak: niezaciekawy
Rozpuszczalnosc:Średnia
ogolnie nie polecam produktu. pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
cena dobra

smak czekolada mi smakował , rozpuszczalnosc dobra, brak kłopotów z zołądkiem
1

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1659
W mojej opini bardzo dobry gainer

Smak (wanilia) zdecydowanie na plus.
Stosunek jakosci do ceny dobry.

Polecam dla wszystkich ktorym nie zalezy wylacznie na beztluszczowej masie miesniowej.

Tylko upor i determinacja gwarantuja sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 237


gajnerek ogolnie super
cena-ok
smak-ok polecam bananowy
rozpuszczalnosc-ok
przysfajalnosc-ok troche na brzyszek siada
efekty-ok

trenuj madrze a staniesz sie wielkim sk***ysynem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Niezły gainerek ale osobiście wybrałbym mass xxl z treca + mega caps z olimpu.Poszło tego pare kg w klubie i wszyscy byli wmiare zadowoleni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Jak dlamnie po mass xxl najlepszy gainer z tyhc co jadlem , smak ok , rozpuszczalnośc super , działanie ( początki siłowni i 6kg do przodu )

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Rozpuszczalność śrenia, smak wanilia karmel nie polecam bo za słodki ale czekolada za***is*a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
Mógłby być, tylko białeczka za mało. Ostatnio koleś w sklepie pokazywał mi cos podobnego, tylko, że miało 25g białka i 5g krety. Nie wiecie co to jest? Firma jakaś taka mało znana była...
1

Dziś jestem mały, jutro będe duży!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 231
tez miałem czekoladowy,mi tam smakował,rozpuszczalnosc ok..masa tez poszła w gore;D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6728
dla mnie świetny, lepszy(wg mnie) niż XXL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Life EnerGGy

Następny temat

Trec - Mass XXL

WHEY premium