SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Life EnerGGy

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21962

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC Life EnerGGy





OPIS:

LIFE ENERGGY
to suplement, który działa energetyzująco i stymulująco. Polecany sportowcom w celu zwiększania intensywności treningu, a także osobom aktywnym - po to, aby skutecznie opóźniać powstawanie objawów zmęczenia. Zalecany do stosowania w sytuacjach, gdy wyczerpanie uniemożliwia kontynuowanie wysiłku. Mogą go również stosować osoby będące w trakcie diet odchudzających, aby zwiększyć tempo utraty zbędnych kilogramów.

LIFE ENERGGY odpowiednio stosowany pozwala na osiągnięcie następujących efektów:
- zwiększenie wytrzymałości mięśni oraz poprawa wydolności, zwiększa również motywację do podjęcia intensywniejszego wysiłku fizycznego
- zapobiega powstawaniu zmęczenia
- umożliwia przeprowadzanie cięższych treningów
- ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej - m.in. zwiększa tempo przemian metabolicznych, a także podkręca termogenezę (powoduje, iż organizm produkuje większe ilości ciepła, używając do tego celu tkanki tłuszczowej)
- poprawia koncentrację i zdolność kojarzenia
-pobudza układ immunologiczny
- pozytywnie oddziałuje na układ sercowo-naczyniowy

LIFE ENERGY posiada w składzie substancje o potwierdzonej skuteczności, takie jak ekstrakty z trzech rodzajów żeń-szenia i wyciąg z guarany bogaty w kofeinę.

Zawartość w 1 tabletce /800mg/:

-Guarana 23% 400 mg
-Korean Ginseng 40 mg
-American Ginseng 40 mg
-Siberian Ginseng 40 mg

Składniki pomocnicze: dwufosforan wapnia - substancja przeciwzbrylająca, mikrokrystaliczna celuloza - substancja wypełniająca, kwas stearynowy - nośnik, sól sodowa karboksymetylocelulozy -substancja przeciwzbrylająca, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, hydroksypropylometyloceluloza - składnik otoczki tabletki

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
W dni treningowe : 1 tab. rano 30 min przed posiłkiem oraz 2-3 tab. 40 min. przed treningiem.
W dni nietreningowe : 1-2 tab. rano 30 min przed posiłkiem oraz 1-2 tab. 30 min przed obiadem.
Preparat popić 200-300ml płynu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Uwaga!
Preparat ma działanie pobudzające dlatego należy go stosować najpóźniej 4 godz. przed snem.

Przeciwwskazania:
Wrażliwość na kofeinę, choroby układu krążenia.
Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu w temp. 15-30 C w miejscu niedostępnym dla dzieci

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-02 18:32:13

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:18:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 603
jak dla mnie ten produkt to kompletne dno, zero jakiegokolwiek pobudzenia, a przy większych dawkach zamuła..... nie polcem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
zjadłem przed treningiem 5 tabsów + 2 pastylki speedrine i co? NIC - żadnego nawet minimalnego pobudzenia!!!NIE POLECAM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37885
ja brałem jak potrzebowałem trochę energii i muszę przyznać,że dawało efekt,choć z nóg nie zwalało,ocena=dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22287
Ja dam nieco inną opinię na temat tego produktu. Zużyłem już tego przez kilka lat parę puszek. Moim zdaniem jest to jeden z niewielu Trecowskich produktów , który sie sprawdza. Już sam skład jest prosty i dobry. Guarana prozdrowotna na serce układ krążenia potencję, rzeńszeń wytrzymałość adaptacja, przedłużenie wysiłku. Świetnie robi się po tym aeroby 3 tabl. ijest ok. Nie ma żadnych skutków ubocznych, jak złe samopoczucie, drrzenie rąk, kołatanie serca, suchość w ustach itp. Produkt naprawdę ekologiczny, można na nim robić nawet redukcję i to "bezboleśnie", zawsze też można coś do tego dodać, np. zielona herbata, karnityna, nawet efedryna. Produkt zwiększa pobudzenie dłużej niż kofeina, choć łagodniej od niej działa, przedłuża wytrzymałość, dłużej można robić aeroby bez uczucia dyskomfortu, myślę że pomogłoby przy ćwiczeniu Hiita. Oczywiście jeżeli ktoś jest kamikadze że 500mg cofy+30mg efki zapija Schockiem Therapy i nic, to produkt ten napewno nie jest dla niego.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8985
stosuje ten produkt jak mam cieszkie dni kiedy jestem nie wyspany i nie mam ochoty na trening i swoja role w jakims stopniu spelnia .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8985
stosuje ten produkt jak mam cieszkie dni kiedy jestem nie wyspany i nie mam ochoty na trening i swoja role w jakims stopniu spelnia .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Zdecydowanie polecam. Działanie utrzymuje się długo i jest zrównoważone. Life Energgy używam głównie przed treningiem i jako wspomagacza do nauki. Dla mnie plusem jest jeszcze to, że nie zawiera żelatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93103
mam pytanie czy mozna brac nie codzienie tylko np w raz w tygodniu gdy jestem nie wyspany i nie mam ochoty na trening ?? Czy bedzie dzialalo tak jednorazowo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22287
Tak, jak za pierwszym razem...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
Produkt jest jak najbardziej ok. Po 3 tabsach/porcja czulem dzialanie. Polecam

Zmieniony przez - kana9 w dniu 2007-08-12 17:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Z jednej strony jest dobry do zakuwania przed sesją i ogólnie do mozolnej nauki - to na plus. Można czytać, czytać i się nie męczyć.

Z drugiej strony, bolała mnie po nim głowa. Najpierw myślałam że to spowodowane jest czymś innym, ale po paru razach w końcu powiązałam fakty. Nie wiem, może to negatywne oddziaływanie występuje tylko u niektórych osób (nie widze w komentarzach powyżej słowa na ten temat).

Mimo wszystko oceniam na "dobry"...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine micronized T6 powder

Następny temat

Trec - Magnum 8000

WHEY premium