SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - L-Carnitine Complex

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23330

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC L-Carnitine Complex



Opis:

L-CARNITINE COMPLEX to produkt wspomagający proces redukcji tkanki tłuszczowej, zawierający w składzie związki działaniu wspierającym lipolizę, takie jak winian L-karnityny, chrom oraz witaminę B6.

L-CARNITINE COMPLEX adresowany jest szczególnie do sportowców i osób aktywnych, a także do wszystkich, którzy pragną poprawić skład ciała lub mają trudności z pozbyciem się nad programowych ilości tkanki tłuszczowej.

L-CARNITINE COMPLEX może działać w następujący sposób:
- zmniejszać apetyt i ochotę na słodycze
- pozwalać na efektywniejsze wykorzystywanie rezerw tłuszczowych do procesów energetycznych
- poprawiać wytrzymałość organizmu na przeciążenia fizyczne i psychiczne, umożliwia zwiększenie aktywności fizycznej
- hamuować proces odkładania się tkanki tłuszczowej
- wspomagać anabolizm i przyspieszać syntezę białek mięśniowych
- pozytywnie wpływać na pracę układu nerwowego i sercowo-naczyniowego
-pomagać obniżać poziom cholesterolu we krwi

L-CARNITINE COMPLEX to preparat charakteryzujący się wysoką jakością i optymalnymi proporcjami pomiędzy poszczególnymi składnikami.

Wartość odżywcza w 1 tabletce /824mg/:
- Białko 0mg,
- Węglowodany 0mg,
- Tłuszcz 0g.

Zawartość w 1 tabletce /824mg/:
- winian l-karnityny - 500mg,
- chrom - 0,1mg,
- wit. B6 - 8mg.

Zawartość w 1 tabletce /824mg/: - 3,19 kJ / 0,75 kcal.

Skład: winian l-karnityny, chrom, witamina B6.

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Optymalna dawka to 1000-1500 mg dziennie.

Zalecane dawkowanie:
W dni treningowe - 2 tabletki 45 min przed treningiem na pusty żołądek.
W dni nietreningowe - 2 x dziennie po 1 tabletce pomiędzy posiłkami.

L-karnitynę complex należy popić ok. 200-300 ml płynu.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:15:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 865
Ja dziś wziąłem tę tabletkę potrzymałem trochę dłużej w ustach bo woda mi się akurat skończyła i wiecie co wyczułem jak wyssałem powłoczke że to jest ściema to jest witamina C normalnie każdemu polecam possać tę tabletkę a zobaczycie sami .

"Nie rób byle czego,lepiej sobie postój!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
Nie warte swojej ceny olimp plus był lepszy nawet przy dawkowaniu 6 dziennie i przy częstych aerobach i siłowni efekty z tym czy bez tego nic sie nieróżnią.

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
kupiłem 180 tabsów tego i jadłem też po 6 dziennie+aeroby i nawet działało(strasznie mocz po tym smierdzi^^)

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
Odradzam kupno tego produktu

Let's rock ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2520
nie odczułem, żadnej różnicy biorąc to ;/, po prostu nie warte kasy... inne spalacze lepiej na mnie działały ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lipa... w ogóle moim zdaniem odzywki treca są cienkie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
pieniądze wyrzucone w błoto, Nie Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
Jadłem to razem z Fat transporterem i thermo fat burnerem i musze powiedzieć że daje efekty. Na diecie reducyjnej, sprawdząłem czy działa jak należy. Tj. np jednego dnia nie jadłem śniadania i poszedłem na trening aerobowy, po 30 minutach brak sił. Po karnitynie (dwóch tabsach) zrealizowałem cały trening, mimo odczuwanego głodu nie odczuwałem braku sił, czyli faktycznie pomaga wykożystać tłuszcz jako źródło energii. Polecam. !

Siłownia - światynia zadumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
Ja jestem bardzo zadowolony z tego produktu,bdb przed areobami.Choć nie mam większego porównania z innymi kreatynami ... bo to moja piewsza.To po zjedzeniu 2 puszek ,efekty były 20 kg mniej ,siła skoczyła itp ,ale stack kretynowy to nie jest ,efektów jak po xpandzie czy cloudzie nie ma co sie spodziewac .Natomiast jako paliwo do areobów jak najbardziej , moim zdaniem dobre na sam początek przygody z kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Hmmm, to jest karnityna nie kreatyna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
rzeczywiście mój błąd winian -karnityny a nie kreatyna :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Joint Therapy Plus

Następny temat

Trec - L-Glutamine micronized 200 mesh

WHEY premium