SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Kre-Alkalyn

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20856

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




TREC Kre-Alkalyn 120 kap./60 kap.


Opis

KRE-ALKALYN tosuplementdiety dla sportowców zawierający unowocześnioną formę kreatyny, substancji niesteroidowej o bardzo silnym działaniu anabolicznym. W odróżnieniu od tradycyjnych preparatów - Kre-Alkalyn, czyli buforowany monohydrat kreatyny jest stabiliny chemicznie, nie ulega przemianom do nieaktywnej i szkodliwej kreatyniny. Charakteryzuje się wysoką przyswajalnością i aktywnością.

KRE-ALKALYN jest wyjątkową, opatentowaną substancją o działaniu anabolicznym. Umożliwia lepsze i szybsze przyrosty beztłuszczowej masy ciała, a jednocześnie skutecznie chroni białka mięśniowe przed proteolitycznym rozkładem. Wspiera procesy energetyczne i maksymalnie promuje procesy anaboliczne. Wspomaga również efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej.

KRE-ALKALYN nie wywołuje żadnych efektów ubocznych - nie powoduje nagromadzenia wody w przestrzeniach międzykomórkowych, ani obciąża układu pokarmowego. Stosowany zgodnie z zaleceniami jest w pełni bezpieczny i przy tym niezwykle skuteczny.

KRE-ALKALYN polecany jest sportowcom wyczynowym i rekreacyjnym (zarówno sportów wytrzymałościowych, jak i szybkościowych i siłowych), w celu rozwijania formy fizycznej oraz uzyskania idealnie umięśnionej sylwetki.

Sposób użycia
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 x po 2 kapsułki.
Dni treningowe:Pierwsza porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, druga porcja (2 kapsułki ) 30 min przed treningiem.
W dni nietreningowe: Pierwsza porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, druga porcja (2 kapsułki ) około 30 min przed ostatnim posiłkiem.

Skład
skład preparatu w 1 porcji
( 2 kapsułkach) 2 kapsułki % RDA
Buforowany Monohydrat kreatyny 1500 mg

*RDA - rekomendowane dzienne zapotrzebowanie

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-02 16:34:30

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-02 16:40:49

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:12:49

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 235
Świetny produkt, efekty przy dawce 1g. Szczególnie polecam opakowanie Kre-Alkalyn 200 g. świetna cena w porównaniu z tabletkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musze powiedziec ze jedna z najlepszych kreatyn jakie na mnie dzialaja nawet horse power niedawal mi takich efektow!! bralem tez olimpu ale to nie to samo :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
na mnie nie dziala - moim zdaniem marne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
dewonn a dieta, trening ? zwiekszales troche dawki ?, wlasnie zastanawiam sie nad kupnem tej kreatyny

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
jedyny krealkalyn jaki na mnie działa to FitMax oczywiście w dawkach co najmniej podwójnych tzn 4-6 rano i przed trengiem lub przed i po treningu ale efekty piorunujące
1

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
dewonn a dieta, trening ? zwiekszales troche dawki ?, wlasnie zastanawiam sie nad kupnem tej kreatyny dieta jest,trening tez ok - dawki podwojne - i wciaz do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83
Na mnie 2kps przed treningiem i 2kps po treningu działają!
Właśnie zakończyłem miesięczną suplementację KA i +20 na płaskiej ale może dlatego że miałem długą przerwę to tyle poszło.
Jednak na pewno działa i warto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 557
Polecam, brałem 2 cykle i jestem z tego supla zadowolony. Siła poszła nieziemsko do góry,lepsza kondycja,na mase nie sprawdzałem bo jestem na redukcji.

Hard work,Perfect nutrition,Pain,Sacrifice-BODYBUILDING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 904
witam
bralem ten kre-alkalyn ale w pudrze 200g. dolaczeylem do tego Anabolic BCAA SYSTEM + Tauryna + B6 VIP Series 300kap Trec Nutrition. poszla fajnie masa, spadlo troche tluszczyku. ogolnie wieksza rzezba. sila 10 kilo na klate poszla. jak dla mnie duzy pozytyw
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
Panowie jak najlepiej brać kre-alkalyn zeby uzuskać najlepsze efekty?????... slyszalem ze najlepiej godzine przed i zaraz po treningu. I co najlepiej wziąść do tego zeby efekt byl utrwalony?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
no no dobra kreta mi poszlo 5kg w6tygodni nigdy niewierzylem w to co pisza na pudelkach a iednak polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - HMB Revolution

Następny temat

Trec - L-Glutamine Extreme

WHEY premium