SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Joint(X)PACK T-5

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17749

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




JOINT(X)PACK T-5 to preparat, który kompleksowo wspomaga kondycję ściegien i stawów. Wskazany do stosowania profilaktycznego, a także w przypadku kontuzji, urazów, nadmiernych obciążeń związanych z wysiłkiem fizycznym, zbyt dużą wagą czy zaawansowanym wiekiem.

JOINT(X)PACK T-5 zawiera w składzie:

-kompleks wzmacniający i regenerujący struktury stawów - należą do tej grupy takie związki jak glukozamina i chondroityna, które współtworzą chrząstki i nadają im odpowiednie właściwości oraz ekstrakty roślinne tj. kurkuma (zmniejsza ból i tłumi reakcję zapalną ) oraz wyciąg z Boswelli (zmniejsza degradację glikozaminoglukanów wchodzących w skład chrząstek)
- kompleks wzmacniający strukturę kości, a także makro- i mikroelementy - należą tu witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tkanki kostnej
- naturalne składniki poprawiające elastyczność stawów- dzięki związkom takim jak kolagen, witamina E, omega 3 istnieje mniejsze ryzyko na uszkodzenie stawów. Związki te bowiem wspomagają utrzymanie prawidłowych właściwości tkanki łącznej.

JOINT(X)PACK T-5 to preparat, który wspiera zdrowy i aktywny tryb życia, stanowi element profilaktyki i wspomagać może leczenie dolegliwośći i urazów aparatu ruchu.

SPOSÓB UŻYCIA: 1 x dziennie po 1 saszetce bezpośrednio po posiłku. Preparat popić około 300 ml wody. Preparat najlepiej stosować systematycznie przez okres 6-8 tygodni.

Skład:




Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-02 16:31:52

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:11:49

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Zdam relacje jak zjem dwie puchy(obecnie 3tydzien zaczynam brac), na dzien dzisiejszy moge jedynie powiedziec ze w jednym pakiecie brakowalo jednej tabletki, co do dzialania odczuwam lepsze smarowanie i co najwazniejsze juz nie strzyka. Komfort treningu poprawil sie

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
ja brałem dwie puchy pod rząd, reakcja organizmu podobna jak u Yakumo, mniejsze strzykanie a dodatkowo zmniejszenie bólu w kolanie, który dokuczał mi często w nocy:)

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 737
Jestem po 2 miesiącach stosowania tej odżywki i mogę śmiało ją polecić ;)
Stosowałem ją, ponieważ czułem mocny ból w łokciach podczas wyciskania na ławce płaskiej. Teraz wszystko jest już wporządku

I'm not Human !!!!!!! I'm a Machine !!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1217
Polecam również ten suplement. Dużo lepsze "smarowanie" stawów, brak strzelania w barkach i w końcu pozbyłem się bólu w lewym łokciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
A na problemy z kregosłupem pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Zależy co to za problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
Przewaznie to bol w odcinku ledzwiowym... przesuniecia dysku i przez to naciagniecie miesni przykregoslupowych... czy ten suplement moze chociaz troche wzmocnic kregoslup??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Sam kręgosłup myślę, że może nieco wzmocnić.
Alenie lepiej wogole kupic Animal Flex? Wychodzi nawet taniej na allegro.
A co do kręgosłupa to może zapytaj w innym dziale, bo tutaj nie prędko mozesz uzyskać konkretną odpowiedź. Napisz może w Odżywki i Suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 paczki dziennie i po paru dniach stawy nasmarowane, nic nie strzela itp

polecam jak nabardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Vital(X)PACK N-6

Następny temat

Trec - Lipo(X)PACK Z-9

WHEY premium