SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Isolite

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18398

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415





http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6a9765d8a26b1e5b.html

ISOLITE to odżywka białkowa najwyższej klasy, zawierająca w składzie 100% izolat białek serwatkowych. Posiada doskonałą przyswajalność i zawiera optymalne proporcje poszczególnych aminokwasów (endogennych i egzogennych).

ISOLITE polecany jest przede wszystkim sportowcom - zarówno amatorom jak i zawodowcom, jako najlepsze źródło szybkoprzyswajalnych protein. Wskazany jest również osobom prowadzącym intensywny tryb życia, a także osobom będącym w trakcie stosowania rygorystycznych diet odchudzających.

ISOLITE stosowany zgodnie z zapotrzebowaniem organizmu pozwala na osiągnięcie wszechstronnych rezultatów, tj.:
- skuteczne zapobieganie katabolizmowi
- przeprowadzanie anabolizmu ze znacznie większą efektywnością
-wyraźna poprawa zdolności wysiłkowych: zwiększanie siły i wytrzymałości, a także uzyskanie lepszej wydolności
- usprawnia zachodzenie procesów regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym

ISOLITE został wzbogacony o zestaw enzymów trawiennych, które zwiększają jego przyswajalność i sprawiają, że nie obciąża układu trawiennego i nie wywołuje niepożądanych efektów ubocznych w postaci wzdęć czy zgagi.

ISOLITE charakteryzuje się doskonałą rozpuszczalnością i występuje w kilku wariantach smakowych, tj.: arbuzowy, owoce leśne, jabłko z cynamonem oraz tropikalny.


sposób użycia

Zalecana dawka dzienna to ok. 30g - 90g. Preparat należy stosować w dawkach podzielonych 1-3 razy dziennie po 30g. Jednorazową dawkę należy dokładnie rozmieszać w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera.

Dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja bezpośrednio po treningu, III porcja przed snem.
Dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

UWAGA!!! Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, wg której można odmierzyć porcje produktu (1 pełna miarka = 20g, dawka jednorazowa: 30g = 1,5 miarki).


obecnie testuję smak wild berry ice - owoce leśne. bardzo smaczny-polecam

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2007-03-02 11:43:27

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-02 15:54:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
bardzo fajna odzyweczka ...ja osobiscie mialem smak tropikalny ...troszke sie pieni,ale pewnie to tak ma byc...bardzo dobry smak taki orzezwiajacy...POLECAM!!!

naprawde fajna odzyweczka,szkoda tylko ze troszke ta cena doluje :/ ale nie ma nic za darmo

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
izolat, który ma w 100g - 80g białka i prawie 10g węgli
najsss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3586
Isolite ma 4,68 ww na 100g

Zmieniłem sposób przygotowania- bardziej mieszam niż wstrząsam, polecam. Nie pieni się tak. Ja mam jabłko z cynamonem, może być smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3586
Patrzę teraz na puchę i jest jak byk 4,68 ww, białko 83,12 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
super

na puszce zmienili skład
bo przypał trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3586
To co pisałem wcześniej dotyczyło smaku Apple Cider (po polsku- Jabłko Cynamon ) Teraz mam Tropical Breeze Cooler (owoce tropikalne) i jest białko 80g, ww 9,37g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
zatem
nie uważasz, że trochę dużo węgli jak na izolat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3586
No fakt. Swoją drogą fajny smak ma (śmietankowokokosowoananasowy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
a ja po spróbowaniu smaku arbuzowego myślałem, że się zrzygam nie wiem czym oni to słodzą czy aromatyzują, ale gorszego syfu nie próbowałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Dibencozide Force caps

Następny temat

Trec - Triumph

WHEY premium