SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - HMB formula caps

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30104

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC HMB formula caps




Opis
Wspiera przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej
Chroni tkankę mięśniową przed rozpadem podczas wyczerpujących sesji treningowych
Przyspiesza powstawanie wysokiej jakości suchej masy mięśniowej
Przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej

Co to jest HMB?
HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów).

Jak działa HMB?
HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB. Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Stosując HMB można ograniczyć dobowe spożycie białka nawet do 1 grama na kilogram wagi ciała, przy zachowaniu podobnych rezultatów jak podczas diety wysokobiałkowej.

Co można osiągnąć stosując HMB?
Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie. Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Składniki:
ß-hydroksy ß-metylomaślan wapnia (81%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.



Zalecane porcjowanie
Amerykańskie testy wykazały, że suplementacja 2,5g (czyli 3g Ca-HMB) dziennie pokrywa znaczną część zapotrzebowania organizmu na HMB. Odpowiednie dawkowanie, to około 0,15 grama na każde 10kg masy ciała bezpośrednio po treningu. Kolejne dawki należy spożywać w ciągu 24 godzin po treningu od 2 do 3 razy dziennie po 0,10g na każde 10kg masy ciała. Najlepsze pory przyjmowania to rano po przebudzeniu oraz przed snem. Warunkiem budowania trwałej masy mięśniowej jest maksymalizowanie procesów anabolicznych i minimalizowanie procesów katabolicznych. W pierwszym i drugim procesie kluczową rolę odgrywa HMB.



Składniki aktywne
Porcja 6caps
Ilość porcji w opakowaniu 20
Opakowanie 120caps
SKŁADNIKI HMB formula caps
Zawartość jednej porcji zaw:
CaHMB (ß-Hydroksy ß-Metylomaślan Wapnia) 3690 mg
w tym HMB 3000 mg


KUP TERAZ
https://sklep.sfd.pl/Trec_HMB_formula_caps-opis40481.html#wartosci


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2020-01-21 11:34:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
A wiec, od 3 miesiecy stosuje ostra diete + silownia co drugi dzien (ambitny trening 2godz.) codziennie do pracy ide 4km w jedna strone.
Od 2 miesiecy stosuje CM3 od Trec Nutrition w celu umozliwienia intensywniejszego treningu (aby szybciej zrzucic wage), a od miesiaca stosuje HMB. W miedzyczasie schudlem 30kg stosujac diete uboga w weglowodany i bedac jedynie Na kreatyne odczulem spadek sily oraz wytrzymalosci zwiazanej z utrata miesni wywolana niskim spozyciem kalorii.
Przy hmb uzyskalem odwrocony skutek. Dzieki uniknieciu degradacji miesnia osiagnalem skoki sily i wytrzymalosci (coraz wieksze ciezary oraz coraz dluzsze treningi kondycyjne).
Oczywiscie cudow sie nie nalezy spodziewac ale jest dobra podpora dla ogolnego procesu. Jezeli Kris zamierza sie odtluscic - polecam dla miesni.
Nie jestem jedynie wstanie ocenic, jak przyczynia sie do spalania tkanki tluszczowej i regeneracji. Spora dawka zywnosci zawierajaca duze ilosci antyoksydantow spelnia podobna role. A kreatyna sama w sobie wspomaga okres Regeneracyjny. Ale faktem jest, ze przy dobowym deficycie kalorycznym w wyaokosci ok 30%, urosly mi ramiona i plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosowałem, bardziej przyczynił się u mnie do redukcji i przyrostu siły niż masy mięśniowej ogólnie dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 830
u mnie razem z kreatyna przyrost 5kg po 8 tyg a po odstawieniu kreatyny z tych pięciu kg pozostało mi 2,5kg przyrostu to samo mówi za siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
a w jakich proporcjach brałeś hmb z kreatyną???
chodzi mi o to ile g krea i kapc hmb. i na raz czy np najpierw krea i po jakimś czasie hmb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 242
Po stosowaniu przez 4 miesiące, efekty bardzo słabe. Nie polecam po prostu sie nie opłaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 968
bardzo dobre hmb :) miałem 440 kapsułek ogółem wycisk na klatę mi sie poprawił o 10-15 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
ja stosuje i jak narazie to czuje sie lepiej zregenerowany, wyspany i wypoczęty. Może do tego niewielki wzrost wytrzymałości i siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
Zjadłem już 2 puchy ,zostały mi jeszcze 2 .... i musze powiedzieć ze efekty są minimalne.Niby mam lepsze regeneracje ,ale sam nie wiem czy to po tym czy nitroprogogenie.To wszysko co daje ponoć hmb czyli zmniejszenie zakwasów ,szybsza regeneracja , ochrona miesni itp no ludzie powiedzmy sobie szczeże to ściema

SUPLEMENT NIE WARTY SWOJEJ CENY .Ja dałem się nabrać ,i wybrałem zestaw oparty na l-karnitynie i hmb to areobów, o ile to pierwsze dalo mi efekty o tyle hmb już nie .W zasadzie biore to bo musze .... ,jeszcze przed 146 dni .Słowem niepolecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Jestem na nie,z czystej ciekawości nie dawno spróbowałem i tylko potwierdziłem swe wcześniejsze zdanie.Nie Polecam,szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Pierwszy post, więc wypada się przywitać. A więc...Cześć

A na jakim poziomie zaawansowania są osoby negatywnie oceniające ten produkt ? Bo w sklepie z odżywkami polecono mi go jako początkującemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
na początek dobre bo zazwyczaj na początku niema się zielonego pojęcia o suplach :)

Górny Śląsk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Hard Mass

Następny temat

Trec - HMB liquid

WHEY premium