SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Glucosamine + MSM new formula

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11697

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC Glucosamine + MSM new formula



Opis:

GLUCOSAMINE + MSM New formula to suplement zawierający większe dawki substancji aktywnych od swego poprzednika GLUCOSAMINE + MSM

GLUCOSAMINE + MSM New formula to preperat będący źródłem wysokiej jakości siarczanu glukozaminy - substancji należącej do grupy aminocukrów i pełniącej niezwykle istotną funkcję w ludzkim organizmie. Jest ona składnikiem substancji podstawowej chrząstek stawowych, a tym samym warunkuje prawidłowe funkcjonowanie wszystkich stawów.

GLUCOSAMINE + MSM New formula powstał z myślą o sportowcach i osobach prowadzących intensywne i aktywne życie, a także dla tych, których stawy narażone są na zwiększone obciążenia. Preparat ten można stosować profilaktycznie w celu zapewnienia ochrony przed zwyrodnieniową chorobą stawów, a także gdy pojawią się już symptomy problemów ze stawami. Suplement ten mogą również przyjmować osoby starsze.

GLUCOSAMINE+ MSM New formula to nie tylko skuteczne uzupełnienie niedoborów glukozaminy i skuteczna ochrona stawów. Preparat ten poprawia również kondycję skóry - posiada cenną właściwość wiązania wody w naskórku. Dlatego zwiększać może stopień nawilżenia skóry, nadaje jej elastyczności i jędrności. Pomaga także zapobiegać powstawaniu rozstępom.

GLUCOSAMINE+ MSM New formula jest preparatem zawierającym w składzie:
Glukozaminę - aminocukier, który buduje tkankę odpowiada za sprężystość stawów, a także wchodzi w skład mazi stawowej wpływając na dobre "smarowanie" powierzchni stawowych. Podaż tego związku z zewnątrz, poprawiać może funkcjonowanie aparatu ruchu.
MSM - czyli sulfotlenek metylowy, który wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, poprawia ukrwienie.


Zawartość w 1 kap.
- Siarczan glukozaminy 2KCl - 450 mg
- MSM 450 mg

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
3 razy dziennie po 1 kapsułce po posiłku
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-01 21:39:20

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:04:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
biore juz ten produkt od ponad pol roku z efektow jestem bardzo zadowolony czuc dzialanie kolana przestaly mnie bolec a mialem spore klopoty wczesniej z nimi jak najbardziej polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
łykam od jakis 3-4 tyg i widze poprawe

cena/ilosc - super za 55 zł starcza na 2m-ce.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1917
a nie mieliscie problemow z zołądkiem/wątrobą po tym? Mi na bark super dzala ale mam problemy z brzuchem :( nie wime czy to po tym

pozdrawiam-stachoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
Przez miesiac bralem Olimpa ale teraz chyba przezuce sie na to z uwagi na MSM. Czy ktos ma porownanie obu tych srodkow? Chodzi mi o dzialanie przeciwbolowe, nie chce przerywac cyklu mimo kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1055
Ja tez mam problemy z zoladkiek i to raczej po tym, bo napewno nie po witaminach i stacku, ktorego przyjmuje od jakiegos czasu. Zoladek bolal do tego stopnia, ze nie spalem 3 noce i ogolnie wilem sie z bolu jakby mi mial zaraz bebech rozerwac... Musialem isc do lekarza i w konsekwencji zostawilem w aptece ponad 100zl zeby sie wyleczyc z tych mega skurczow. Aha i goraczke tez mialem...

Otogai Ni Rei!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 348
Stosuje juz to prawie 2 tyg. i widze znaczna poprawe. Już nie mam tzw. suchych stawów, oraz naprężeń w kolanach. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Nie dawno skończyłem cała puche, i powiem że dla mnie rewelka.
55zł a wystarcza na 2 miechy.

Mam dość spore problemy ze stawami i kośćmi, ze względu na to że kiedyś brałem pewien lek, który kosztem jednego wyleczenia wlasnie mi stawy zniszczył i ta glucka mi dość pomogła.

Czułem, że moje stawy są bardziej "nasmarowane" i nie strzelaja mi kosci jak kiedys, bardziej wytrzymałe. POLECAM

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Objawy- denerwujące strzelanie w barku i kolanie czasem bolesne

Do produktu podszedłem bardzo sceptycznie z myślą, że pewnie nic nie da, na szczęście bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Zacząłem dawkowanie 3 tab. dziennie i przez pierwszy tydzień zero treningów. Po tygodniu zacząłem powoli powracać do ćwiczeń siłowych, strzelanie było o wiele mniejsze (nie było go już czuć za każdym ruchem barku) W tej chwili zażywam ten produkt od miesiąca i kompletnie zapomniałem o jakim kolwiek strzelaniu. Nie miałem do czynienia z żadnymi skutkami ubocznymi.
JAK NAJBARDZIEJ POLECAM!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Glucosamine + MSM

Następny temat

Trec - Glucosamine 900

WHEY premium