SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Fat Killer

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23374

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



Opis:

FAT KILLER to nowoczesny preparat wspomagający pozbywanie się nadmiernych ilości tkanki tłuszczowej. Występuje w postaci płynu, dzięki czemu posiada bardzo dobrą przyswajalność i wyjątkową skuteczność w walce z tłuszczem.

FAT KILLER to produkt adresowany do sportowców oraz osób aktywnych, a także polecany wszystkim, którzy pragną uzyskać sylwetkę umięśnioną, ale pozbawioną tkanki tłuszczowej.

FAT KILLER zawiera w składzie substancje pochodzenia naturalnego - L-karnitynę, kwas pantotenowy, oraz opatentowaną mieszankę ziół i ekstraktów ziołowych (m.in. guaranę, żeń- szeń koreański, ekstrakt z zielonej i białej herbaty).

FAT KILLER:
-umożliwia zintensyfikowanie treningów, gdyż posiada działanie energetyzujące i stymulujące do podjęcia zwiększonego wysiłku fizycznego
- zwiększa tempo przemian metabolicznych
- nasila procesy lipolizy, a blokuje lipogenezę
- podnosi termogenezę, sprawia, iż organizm produkuje znacznie więcej ciepła
- zwiększa stopień zużycia tkanki tłuszczowej do celów energetycznych
- niweluje uczucie wyczerpania i opóźnia powstawanie objawów zmęczenia

FAT KILLER pozwala na uzyskanie estetycznie wyglądającej sylwetki: umięśnionej, ale pozbawionej zbędnej tkanki tłuszczowej.

Zawartość w 1 porcji /15ml/:
- witamina B5 2.5 mg,
- l-karnityna 500 mg,
- guarana - 75 mg,
- żeńszeń koreański 50 mg,
- green tea - 38 mg,
- kora wierzby białej 38 mg,

Skład: B5, L-karnityna, guarana, żeńszeń koreański, green tea, kora wierzby białej.

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
W dni treningowe - 1 porcję rano na czczo oraz 2 porcję na 30 minut przed treningiem.
W dni nietreningowe - 2-3 razy dziennie po 1 porcji co 5 godzin najlepiej ok. 30 min przed posiłkiem.

Uwaga!
Preparat ma działanie pobudzające, dlatego należy go stosować najpóźniej 4 godz. przed snem.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu w temp. 15-30 C.

Przeciwwskazania:
Wrażliwość na kofeinę, choroby krążenia. Preparat nie powinien być zażywany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-01 20:27:37

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 14:02:57
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
Bardzo dobry,jestem teraz na thermie i uwazam ze ma takie samo dzialanie,tyle ze wiadomo jaka przy kazdym termogeniku trzeba zwiekszac dawke ja yego nie robilam wiec puzniej nie mial juz takiego kopa,ale ogolnie polecilabym ten dopalacz przede wszystkim nie jest drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
mam pytanie!!!!!! blagam pomocy!! mam 15 lat 164cm 62kg. jestem ubita nie jestem gruba. chce mieć widoczne miesnie brzucha. wyczuje kazdy jeden miesniej brzucha pod palcami ale ich nie widac pod tluszczykiem!!! biore Bio CLA z zielona herbata od 4 dni po 2 kap dziennie, cwicze ale nie wiem co jest najlepsze. czy cwiczenia aerobowe czy dieta. juz nie wiem co robic. pomocy...dzieki:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
napewno musisz obciąć trochę kalorii żeby wyszlo na 0 lub troszke poniżej. Do tego obowiązkowo ćwiczenia aero bo bez ćwiczeń żadne suplementy Ci nic niedadza. Myślę, że można by połączyc Bio CLA z jakimś dodatkowym spalaczem. Może z tym killerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
JA skonczyłem i szczerze pwoeim ze jest dobry cena w sumie jest tez nie wysoka wiec pasuje ocena na dobry polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
jak brać killera nie chce spalic duzo tlusczu tylko delikatnie sie wyrzezbic wystarczy 15 ml przed treningiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
mi pomaga, jestem bardzo nie potliwy a po tym jest inaczej, bardziej sie poce przy wysilku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Extreme Mens Formula

Następny temat

Trec - Fat Transporter

WHEY premium