SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Extreme Mens Formula

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31144

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958

EXTREME MEN’S FORMULA to preparat przeznaczony nie tylko dla sportowców, ale również wszystkich mężczyzn chcących porawić swoją kondycję psychofizyczną. Posiada nowoczesną formułę ow skłąd której wchodzi zestaw specjalnie dobranych ziół i wyciągów roślinnych. Zawiera w składzie substancje, które wspierają męski układ hormonalny, ze szczególnym uwzględnieniem efektywności procesów anabolicznych.

EXTREME MEN’S FORMULA stosowany zgodnie z zaleceniami producenta powodować może:
- zwiększoną syntezę hormonów o działaniu anabolicznym, nie tylko testosteronu, ale również hormonu wzrostu (somatotropiny)
- szybsze przyrosty beztłuszczowej masy ciała
- efektywniejsze przeciwstawianie się procesom katabolicznym
- szybszą i skuteczniejszą regenerację po wysiłku fizycznym
- poprawę parametrów treningowych
- poprawę samopoczucia i kondycji ogólnej organizmu
- ochronę przed wolnymi rodnikami
- spowolnienie procesów starzenia
- zwiększenie libido i sprawności seksualnych

EXTREME MEN’S FORMULA to suplement zawierający w składzie następujące substancje: wyciąg z ziela damiana, korzeń żeń-szenia syberyjskiego i koreańskiego, a także wiele innych naturalnych związków, które wykorzystywane były w tradycyjnej medycynie ludowej od wielu wieków.

Wartość odżywcza w 100g:
- Białko 0 mg,
- Węglowodany 0 g,
- Tłuszcz 0 g,

Wartość energetyczna w 100g: 0kJ / 0kcal.

Witaminy i składniki mineralne:
-Witamina E (burszynian D-alfa-tokoferylu) 670 % ZDS*
-67 mg-Cynk w postaci chelatu z aminokwasem -75 mg
zawartość cynku 100% ZDS*-15 mg
* - % Realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia

Skład (składniki aktywne tabletki - ekstrakty ziół - ekwiwalent w postaci wysuszonej):
-TRIBULUS TERRESTRIS owoc buzdyganka ziemnego -1000 mg
-DAMIANA ziele damiana - 300 mg
-KOREAN GINSENG korzeń żeń-szenia koreańskiego - 250 mg
-SIBERIAN GINSENG korzeń żeń-szenia syberyjskiego - 250 mg
-SAW PALMETTO owoc palmy sabalowej - 125 mg
-EPILOBIUM PARVIFLORUM liść wierzbownicy drobnokwiatowej - 125 mg
-SMILAX OFFICINALIS krzew kolcorośli lekarskiej - 100 mg
-MUIRA PUAMA łodyga liriosma ovata - 75 mg
-GINKGOBILOBA liście miłorzęba japońskiego (wystandaryzowany ekstrakt)
ekwiwalent wysuszonych liści - 100 mg
ekwiwalent flawonoglikozydów - 480 mcg
-CAYENNE owoce pieprzu kajeńskiego - 20 mg

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Stosuje się jedną tabletkę godzinę po posiłku.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-01 20:25:35




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 13:48:20

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 14:02:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4068
Raz wziąłem dwie tabletki jedna po śniadaniu ok 9, druga gdzieś o 12. Efekt taki że nie mogłem zasnąć, chyba do 3 czy 4 nie dopadło mnie zmęczenie po dniu. Jakiś tydzień temu skończyłem pierwsze opakowanie i dziś musiałem otworzyć kolejne. Gdy się używa może nie czuć żadnych fajerwerków ale po odstawieniu różnica odczuwalna aż za bardzo.

Zmieniony przez - tomzik w dniu 2015-03-06 16:20:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem 1 tabletkę dziennie (razem z megabol dibencozide), i po 20 dniach dorzuciłem 4 tabsy olimpowskiego tribulus 90.
co do popędu to żadnej tam zmiany nie zaobserwowałem, bardziej siła sugestii i czasem faktycznie ochota nachodziła wtedy gdy nie powinna, co do agresji o której niektórzy wspominali też nie zanotowałem, jak ktoś jest głupim butem to zawsze jest agresywny (do czasu aż po mordzie nie dostanie)
ze względu na skład tabletki są bardzo dobre, bo zawierają żeńszenie i inne pierdułki, które korzystnie wpływają na ciśnienie i układ moczowy (przynajmniej producent tak twierdzi) ze względu użyteczności dla organizmu czas pokaże
zanotowałem wzrost siły w wyciskaniu na klatę o około 10 kg i na barki też około 7,5-10 kg, ale nie wiem czy to z powodu tabletek czy z powodu regularnych ćwiczeń, tak czy siak takiego szybkiego skoku siły wcześniej nie miałem nigdy
tabletki odstawiłem wczoraj (został mi tylko tribulus 90 olimpa) może po odstawieniu coś mi jeszcze dadzą


edit: do tabletek dostałem gratis 30 szt ZMA wartych jakieś 20 zł


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2007-02-09 10:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
Odświerze ten temat i spytam czy warto? Powiem także że mam 18 lat i słyszałem różne rzeczy o "naturalnym" testosteronie, więc co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz 18 lat to nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2297
w wieku 18 lat jesteś żywą bombą testosteronową :) nie wiem po co ci więcej

wiecej o mnie: www.kastorius.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
a na odblok po PH nadaje sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5490
ja właśnie skończyłem opakowanie i jadłem razem z zma i powiem szczerze że jestem zadowolony z tego produktu, więcej energii do pracy, poprawienie libido, lepsze samopoczucie, być może wziąłem w dobrym momencie na początek jesieni ale myślę że za dwa miechy powtórzę przygodę z EMF, jeśli chodzi o mnie to polecam (ale na bank nie w wieku 18 lat);)

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
dla mnei bdb produkt - raczej nie pod wzgledem wykorzystania silowego, ze podniesiony testosteron pomaga w budowaniu miesni czy poprawy sily - tego u siebie nei zauwazylem - ale sklad tego supla jest tak dobrany, ze w sprawach seksualnych naprawde swietnie dziala - polecil mi to z 4 lata temu kumpel ktory bral tego po 2-3 tbl i robil rekordy seksualne przez weekend - ja bralem co jakis czas 1 tbl - i tak samo swietnie na mnie dzialalo - wiec pod tym wzgledem oceniam ten produkt bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Popęd popędem, ale w połączaniu z ZMA czułem więcej wigoru i siła na cały dzień, chodzi mi przede wszystkim o walkę ze stresem. Delikatnie odczuwalna zmiana w sprawach łóżkowych:)

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Popęd popędem, ale w połączaniu z ZMA czułem więcej wigoru i siła na cały dzień, chodzi mi przede wszystkim o walkę ze stresem. Delikatnie odczuwalna zmiana w sprawach łóżkowych;)
1

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creatine normal plus

Następny temat

Trec - Fat Killer

Wiecej