SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Creatine micronized 200 mesh

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71100

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC Creatine micronized 200 mesh





Opis:

CREATINE MICRONIZED 200 MESH to suplement umożliwiający osiągnięcie najlepszych parametrów wysiłkowych, w bardzo krótkim czasie. Zawiera w składzie monohydrat kreatyny poddany nowoczesnemu procesowi mikronizacji. Proces ten polega na zmniejszaniu rozmiarów cząstek aktywnych (w tym przypadku monohydratu kreatyny) do rozmiarów, w których jest najlepiej przyswajalna przez ludzki organizm.

CREATINE MICRONIZED 200 MESH poprawia jakość procesów energetycznych zachodzących w organizmie, który poddawany jest obciążeniom fizycznym. Zwiększa produkcję i dostępność ATP dla mięśni, a także umożliwia przeprowadzenie wydajniejszej syntezy białek mięśniowych. Jednocześnie skutecznie zapobiega pozyskiwaniu z niej aminokwasów do celów energetycznych.

CREATINE MICRONIZED 200 MESH stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, pozwala na:
- rozbudowę beztłuszczowej masy ciała
- spektakularne przyrosty siły i wytrzymałości mięśni
- polepszenie jakości powysiłkowych procesów regeneracyjnych
- skuteczne przeciwdziałanie katabolizmowi

CREATINE MICRONIZED 200 MESH jest nowoczesnym preparatem kreatynowym, polecanym sportowcom o różnych stopniach wytrenowania. Pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów anabolicznych w zupełnie bezpieczny sposób.


Wartość odżywcza w 1 kapsułce /1 kapsułka (800mg)/:
- Białko 112 mg,
- Węglowodany 0 g,
- Tłuszcz 0 g,
- Monowodzian kreatyny 688 mg,

Wartość energetyczna 1 kapsułki: 90kJ / 0,45kcal.

Skład: monowodzian kreatyny, żelatyna wołowa (składnik kapsułki), stearynian magnezu.

Sposób użycia:
Najczęściej stosowane sposoby przyjmowania kreatyny:

I. Pierwszy sposób składa się z trzech faz:
A. Faza nasycenia - trwa 5 dni. W tym okresie należy codziennie spożywać kreatynę w podzielonych dawkach po 5g każda. 1 i 2 dzień 30g -25g (6-5x5g); 3 dzień 25g-20g ( 5-4x5g.); 4 dzień 20g-15g (4-3x5g); 5 dzień 15g -10g (3-2x5g).
Kreatynę przyjmuje się zawsze na pusty żołądek (około 15 min. przed posiłkiem), rozpuszczoną w wodzie najlepiej z dekstrozą.

B. Faza podtrzymania - trwa od 5 do 7 tygodni. W dni treningowe przyjmuje się kreatynę w dwóch dawkach po 5g. Pierwszą porcję zaleca się na 30 minut przed treningiem rozpuszczoną w wodzie, a drugą bezpośrednio po treningu w postaci napoju złożonego z 5g kreatyny z dodatkiem około 40g dekstrozy. Można dodać do tego 10g L-glutaminy lub 20g peptydu glutaminy.
W dni bez treningu najlepiej pierwszą dawkę kreatyny (około 3g) wypić rano bezpośrednio po przebudzeniu z dekstrozą, co spowoduje szybsze odnowienie zapasów glikogenu. Drugą dawkę w ilości 3 g najlepiej spożyć w połowie dnia, również z dekstrozą.

C. Faza odpoczynku - trwa od 4 do 6 tygodni. Jest to okres bez dawkowania kreatyny, równocześnie treningi powinny być mniej intensywne.
II. Drugi sposób podobny jest do pierwszego, pomija się tylko fazę nasycenia. Sposób przyjmowania jest zatem taki jak w punkcie B i C.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 23:13:46

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 13:43:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3945
Ukończyłem jakiś czas temu cykl na tej kreatynie i powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś więcej. Efekty prawie zerowe, poszły może ze 2 kg wagi, nic więcej.
Możliwe, że to ja zawiniłem w którymś miejscu - sądząc po opiniach powinno być w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Przypomina mi sie moj pierwszy cykl... łezka w oku sie kreci.
0 pojecia o czymkoliwek, 5-6 treningow w tygodniu, w**** bledow (nie ortograficznych) treningowych, byle wiecej ryzu i mleka w proszku. Efekty masakryczne !!! Kosmiczna sila jak na tamte lata. Z perspektywy czasu chlodnym okiem powiem ze kreta jak kreta, na pierwszy cykl jak znalazł
Polecam

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
dla mnie jeden z najlepszych mono jakie lykalem.bardzo polecam.az chcialo sie isc na trening.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1431
Wzialem te kreatyne na pierwszy cykl i wlasnie go koncze i nie czuje zbytnio efektów. Wyniki siłowe nie zwiekszyły się, wagowo poszlo okolo 1.5kg które bym przytył pewnie i bez niej. Liczyłem na coś więcej. Diete utrzymywałem , na trening chodziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12139
rowniez moja pierwsza kratynka z efektow bylem bardzo zadowolony waga do gory ok 4 kg sila tez na znaczny plus na lawce ok 10 kilo ale najwazniejsze jest to ze czulem jej dzialanie i to calkiem spore;
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3693
dawno dawno temu jak robiłem mój pierwszy cykl wziąłem właśnie tą kreatynke i mogę powiedzieć, że efekty były zadowolające jak na monohydrant :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 179
Właśnie kończe cykl i powiem, że na siłe poszło dużo ale na mase nie zauważyłem zbytnio efektów. Może to wina mojej diety .. w sumie dobra kreatyna ale spodziewałem się czegoś więcej.
Podzr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
Zwykle mono. Nie ma tragedii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 551 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60411
jak dawkowac tą kreatynę? tak jak zaleca producent? czy moze ominac fazę nasycenia i stosowac od poczatku tylko faze podtrzymującą?

od żuru chłop jak z muru :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
ja brałem w DT: 5 rano i 5 kaspów po treningu, a DNT tylko 5 rano. Brałem to z glukozą. Jak dla mnie to kiepska jest, przytyłem 1,5-2 kg, siłą moze troche wzrosła. W sumie to sie zawiodłem, ale nie mam też porównania z innymi kreatynami, teraz chce kupić OLIMPA TCM Mega Caps (jabłczan).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
tanio wychodzi nawet
I dobra
1

przede wszystkim bądź w formie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creapure + ALA + B1

Następny temat

Trec - Creatine micronized 200 mesh + Ribose

Wiecej